facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ Μ.Ο. ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ, ΣΤΙΣ 18/09/2018 (13/9/2018 15:19)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ  – 2003

Την Τρίτη 18/09/2018 και ώρα 15.45  καλούνται στο Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση προεπιλογής  της Μικτής Νέων  ακόλουθοι   ποδοσφαιριστές (με λευκή αθλητική περιβολή):

ΔΡΙΤΣΕΛΗΣ,  ΑΝΔΡΕΟΥ( ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ(ΚΟΡΩΝΙΔΑ),

ΓΕΩΡΓΕΑΣ, ΜΑΝΤΑΚΑΣ, ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ, ΓΕΝΤΙΚΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΚΑΜΠΑΣ, ΧΡΟΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.),

ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ), ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ),

ΜΕΣΟΛΟΓΓΗΣ,  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ),

ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΝΑΝΟΣ, ΧΑΠΑΛΟΓΛΟΥ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ),

NAOYM, ΚΟΥΝΣΟΛΑΣ, ΜΠΑΣΤΑΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ), ΜΟΣΧΟΝΑΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ),

ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ, ΑΓΓΕΛΗΣ, ΚΑΝΤΕΛΜΙΔΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ), ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΥΜΗΤΤΟΣ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ),  ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΕΥΤΕΡΙΩΤΗΣ (Α.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΖΙΑΚΑΣ (ΙΑΣΩΝ),  ΜΙΤΣΗΣ(ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ), ΚΟΦΙΔΗΣ (ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ), ΨΩΜΑΣ (ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΑΡΤΙΝΟΣ, ΑΛΕΠΙΔΗΣ (ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ), ΤΣΙΑΝΤΗΣ, ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ).

                                                                                   

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ  – 2005

Την ΤΡΙΤΗ 18/9/2018, καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για προπόνηση,  οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές,

με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)

Α΄ ΓΚΡΟΥΠ                                                                                                             

ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 15:00

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΡΟΒΑΤΑΣ, ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΛΙΜΑΤΣΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),  

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,(ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ), ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ),

ΜΠΟΥΤΙΔΗΣ, ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (Π.Ο.ΨΥΧΙΚΟΥ), ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.),

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΩΝΙΔΑ), ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ, ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ),  ΚΑΨΑΛΗΣ (ΑΦΟΒΟΣ),  

ΣΚΑΡΤΣΟΣ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ), ΝΤΟΥΚΑΙ, ΛΥΠΗΜΕΝΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ),

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΔΙΑΚΟΝΑΡΑΚΗΣ (ΑΤΤΑΛΟΣ),

ΣΧΙΖΑΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ), ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ, ΜΗΔΕΛΙΑΣ, ΚΑΛΛΙΓΑΣ, ΝΤΟΒΑΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΝΤΟΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΙΑΣΩΝ), ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ, ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΖΟΜΠΟΛΑΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ), ΤΣΙΡΒΟΥΛΗΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ),

ΖΑΡΚΑΛΗΣ, ΜΑΓΚΙΤΣΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΚΑΛΟΥΜΤΖΗΣ, ΠΛΑΤΗΣ, ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ (ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ), ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ).

Β΄ ΓΚΡΟΥΠ                                                                                                            

ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 16:00

ΕΞΑΡΧΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΒΑΒΑΛΕΡΟΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ),

ΝΙΝΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΜΑΝΩΛΑΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.),

ΜΠΑΤΣΙΑΚΟΣ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΤΖΗΜΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ),

ΚΡΙΟΣ, ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΗΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ), ΨΥΛΛΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ), ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ (ΧΑΙΔΑΡΙ), ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ),

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΤΕΠΕTΙΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ), ΓΚΙΚΑΣ (ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ),

ΦΥΤΣΙΛΗΣ (ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ), ΜΠΙΛΙΚΑΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΙΑΣΩΝ),

ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΤΤΑΛΟΣ), ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ (ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ),

ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ,ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΚΥΡΓΩΤΑΣΗΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ),

ΚΑΝΑΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΚΙ), ΛΙΑΤΗΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ), ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ (ΖΕΦΥΡΟΣ),

ΝΑΛΙΤΖΗΣ, ΧΑΤΖΑΤΡΙΑΝ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΚΑΛΑΙΖΗΣ (ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ).