facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
ΒΙΟΚΑΡΠΕΤ-ΣΑΡΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Τουρνουά xmas 2014

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 71 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΙΣΣΑΒΟΥ & ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 97 x 50 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παίδων - 2ος ¨ΟμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο29/11/1410:001-0
2.Παίδων - 2ος ¨ΟμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο29/11/1411:450-2
3.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ Σάββατο29/11/1415:002-1
4.Νέων - 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή30/11/1411:000-3
5.Β Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.Κυριακή30/11/1415:000-1
6.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο06/12/1415:001-2
7.Νέων - 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατο06/12/1418:302-1
8.Παίδων - 2ος ¨ΟμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή07/12/1410:300-3
9.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή07/12/1417:003-1
10.Νέων - 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή07/12/1418:302-0
11.Παμπαίδων 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο13/12/1409:453-1
12.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο13/12/1415:003-1
13.Παίδων - 2ος ¨ΟμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατο13/12/1418:001-6
14.Νέων - 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο13/12/1419:453-3
15.Παίδων - 2ος ¨ΟμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακή14/12/1410:302-2
16.Β Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή14/12/1415:000-1
17.Νέων - 1ος ΌμιλοςΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή14/12/1419:300-1
18.ΠΑΙΔΙΚΟ - GROUP Ε - 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1Σάββατο20/12/1410:00
19.ΠΑΙΔΙΚΟ - GROUP Ε - 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΕΥΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατο20/12/1411:15
20.ΠΑΙΔΙΚΟ - GROUP Δ - 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατο20/12/1412:40
21.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατο20/12/1415:00
22.ΤΖΟΥΝΙΟΡ - GROUP ΣΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο20/12/1417:30
23.ΤΖΟΥΝΙΟΡ - GROUP Β - 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο20/12/1418:40
24.ΤΖΟΥΝΙΟΡ - GROUP ΣΤ - 2ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΚυριακή21/12/1417:30
25.ΕΦΗΒΙΚΟ - GROUP A -1ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή21/12/1418:45