facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΙΛΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 51 από 102 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΕΛΕΥΣΙΝΙΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 700)
Έδρα: ΑΕ ΙΛΙΟΥ, ΑΟ ΙΛΙΟΥ, ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1, ΙΑΣΩΝ , ΙΑΣΩΝ 1, ΙΑΣΩΝ 2, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ12-2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο26/01/1910:306-0
2.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΣάββατο26/01/1912:001-1
3.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο26/01/1915:000-0
4.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή27/01/1915:001-2
5. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚυριακή27/01/1918:000-1
6.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο02/02/1910:300-3
7.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο02/02/1912:301-2
8.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο02/02/1915:001-1
9. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο02/02/1918:001-3
10.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.Σάββατο02/02/1920:001-1
11.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΡΟΥΦΚυριακή03/02/1915:001-2
12.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή03/02/1918:002-1
13.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο09/02/1910:305-2
14.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο09/02/1912:000-1
15.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο09/02/1915:002-2
16.Κ12-2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο09/02/1918:000-2
17.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο09/02/1919:300-1
18.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή10/02/1911:005-1
19.Κ12-2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή10/02/1912:301-3
20.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή10/02/1915:001-1
21.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή10/02/1918:003-2
22. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Κυριακή10/02/1920:000-2
23.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΦΟΒΟΣ - ΙΑΣΩΝ 1Σάββατο16/02/1910:301-4
24.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16/02/1912:001-0
25. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο16/02/1918:002-2
26.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦΣάββατο16/02/1920:000-4
27.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚυριακή17/02/1911:00
28.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00
29.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή17/02/1918:00
30.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2Κυριακή17/02/1920:00