facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 63 από 102 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ&ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ, ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Δεύτερη έδρα: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή31/03/1911:005-0
2.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή31/03/1914:002-0
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή31/03/1916:301-0
4.Κ18-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή31/03/1918:450-3
5.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚυριακή31/03/1920:300-0
6.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΠΕΥΚΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΣάββατο06/04/1909:003-0 α.α.
7.Κ12-16ος Όμιλος-2ος ΓύροςΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΣάββατο06/04/1910:303-0
8.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο06/04/1911:452-2
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Σάββατο06/04/1916:301-1
10.Κ12-12ος Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο06/04/1918:453-3
11. Κ18-9ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚυριακή07/04/1910:301-2
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή07/04/1916:002-2
13.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο13/04/1910:451-0
14.Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η ΑγωνιστικήΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο13/04/1912:300-0 (πεν: 5-4)
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο13/04/1916:301-1
16.Κ12-12ος Όμιλος-2ος ΓύροςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο13/04/1918:454-1
17.Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η ΑγωνιστικήΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1Σάββατο13/04/1920:001-1 (πεν: 4-5)
18.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή14/04/1911:001-4
19.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή14/04/1916:002-2
20.Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η ΑγωνιστικήΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή14/04/1918:302-1
21.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή14/04/1920:156-2
22.Κ14-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο20/04/1909:001-1
23.Κ12-16ος Όμιλος-2ος ΓύροςΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο20/04/1910:303-1
24.Κ14-09ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2Σάββατο20/04/1912:004-0
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο20/04/1916:3011-0
26.Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 2η ΑγωνιστικήΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΣάββατο20/04/1919:150-0 (πεν: 4-5)
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚυριακή21/04/1916:300-1
28.Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 2η ΑγωνιστικήΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚυριακή21/04/1919:001-0