facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 61 από 96 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ&ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ, ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ14-5ος-ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο29/09/1810:300-1
2.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή30/09/1812:003-1
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚυριακή30/09/1816:300-0
4.3η ΦΑΣΗΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤετάρτη03/10/1816:000-2
5.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣάββατο06/10/1816:003-1
6.Κ16-3ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο06/10/1819:001-1
7.Κ14-5ος-ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο06/10/1820:303-2
8.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή07/10/1809:300-1
9.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Κυριακή07/10/1812:002-1
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή07/10/1816:002-0
11.Κ14-5ος-ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή07/10/1818:301-3
12.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤετάρτη10/10/1816:004-1
13.Κ14-5ος-ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2Σάββατο13/10/1812:302-1
14.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατο13/10/1816:000-0
15.Κ12-7ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1Σάββατο13/10/1818:302-3
16.Κ16-3ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΣάββατο13/10/1820:005-1
17.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή14/10/1811:000-1
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή14/10/1816:000-1
19.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή14/10/1818:301-3
20.Κ16-3ος-ΟμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή14/10/1820:301-0
21.Κ18-5ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤρίτη16/10/1816:001-3
22.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΤετάρτη17/10/1817:001-3
23.Κ14-5ος-ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο20/10/1810:00
24.Κ18-5ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο20/10/1819:00
25.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή21/10/1812:15
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝΚυριακή21/10/1816:00
27.Κ14-5ος-ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή21/10/1818:30
28.Κ16-3ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1Κυριακή21/10/1820:00
29.Κ16-3ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤετάρτη24/10/1817:30