facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 55 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ&ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ, ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατο04/11/1710:000-0
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο04/11/1715:001-1
3.Παίδων 5ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο04/11/1718:000-1
4.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1711:005-0
5.Νέων 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή05/11/1717:301-0
6.Παίδων 5ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακή05/11/1719:150-3
7.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο11/11/1716:300-1
8.Παίδων 5ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο11/11/1717:451-1
9.Νέων 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο11/11/1719:302-0
10.Νέων 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή12/11/1709:451-2
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή12/11/1715:001-0
12.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚυριακή12/11/1720:302-0
13.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο18/11/1710:001-0
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣάββατο18/11/1715:002-0
15.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο18/11/1717:457-2
16.Νέων 3ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή19/11/1712:001-2
17.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή19/11/1715:000-1
18.Παίδων 5ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή19/11/1718:450-7
19.Νέων 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακή19/11/1720:301-6
20.Νέων 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο25/11/1711:30
21.Παίδων 5ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο25/11/1718:00
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00
23.Νέων 3ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή26/11/1720:30