facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 70 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ & ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ14-4ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο02/11/1912:002-2
2.Κ14-4ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΣάββατο02/11/1913:154-0
3.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ Σάββατο02/11/1915:003-0
4.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο02/11/1917:152-2
5.Κ16-6ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο02/11/1919:001-2
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή03/11/1911:002-2
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚυριακή03/11/1915:001-2
8.Κ18-6ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή03/11/1917:151-1
9.Κ16-6ος-ΟμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή03/11/1919:000-4
10.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Κυριακή03/11/1920:303-0
11.Κ18-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο09/11/1910:003-0
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΣάββατο09/11/1915:002-3
13.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο09/11/1917:151-0
14.Κ16-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο09/11/1919:007-0
15.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο09/11/1920:303-0
16.Κ14-4ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚυριακή10/11/1912:151-1
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚυριακή10/11/1915:003-0
18.Κ14-4ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ 1Σάββατο16/11/1910:001-0
19.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο16/11/1915:001-0
20.Κ18-6ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο16/11/1917:003-2
21.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο16/11/1918:452-0
22.Κ16-6ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Σάββατο16/11/1920:300-1
23.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Κυριακή17/11/1911:001-1
24.Κ12-4ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΚυριακή17/11/1913:153-2
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΚυριακή17/11/1915:002-0
26.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή17/11/1917:152-2
27.Κ14-4ος-ΟμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο23/11/1910:15
28.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο23/11/1915:00
29.Κ14-4ος-ΟμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο23/11/1917:15
30.Κ16-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο23/11/1918:30
31.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή24/11/1915:00
32.Κ18-6ος-ΟμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή24/11/1917:15