facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 59 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ & ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή26/11/1709:000-2
2.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/1715:001-0
3.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή26/11/1718:450-2
4.Νέων 3ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή26/11/1720:004-0
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο02/12/1715:002-0
6.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο02/12/1717:301-1
7.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο02/12/1718:454-3
8.Νέων 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο02/12/1720:000-2
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚυριακή03/12/1715:003-1
10.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚυριακή03/12/1717:301-5
11.Παίδων 6ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή03/12/1718:458-0
12.Παίδων 6ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή03/12/1720:150-1
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο09/12/1715:000-0
14.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο09/12/1718:303-0
15.Παίδων 6ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΣάββατο09/12/1720:003-1
16.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΚυριακή10/12/1711:003-0
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦΚυριακή10/12/1715:001-2
18.Νέων 3ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή10/12/1717:303-0
19.Παίδων 6ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή10/12/1719:153-0
20.Νέων 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΣάββατο16/12/1711:002-0
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο16/12/1715:000-0
22.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο16/12/1717:152-1
23.Παίδων 6ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο16/12/1718:302-0
24.Νέων 3ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο16/12/1720:001-0
25.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή17/12/1715:150-0
26.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή17/12/1716:450-0
27.Νέων 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακή17/12/1718:150-6