facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 43 από 88 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ & ΗΦΑΙΣΤΟΥ 22 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1500)
Έδρα: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ, ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο03/02/1809:301-0
2.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣάββατο03/02/1815:001-1
3.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο03/02/1817:301-2
4.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο03/02/1819:151-1
5.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή04/02/1809:300-3
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή04/02/1812:002-2
7.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Κυριακή04/02/1818:002-1
8.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή04/02/1820:000-3
9.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΣάββατο10/02/1809:003-1
10.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο10/02/1811:004-1
11.Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο10/02/1812:307-0
12.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣάββατο10/02/1815:001-0
13.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1Κυριακή11/02/1817:300-0
14.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη14/02/1815:000-0
15.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο17/02/1809:301-1
16.Νέων 09ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο24/02/1809:00
17.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο24/02/1815:00
18.Νέων 13ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο24/02/1817:30
19.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Σάββατο24/02/1819:30
20.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚυριακή25/02/1810:00
21.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή25/02/1815:15
22.Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/02/1817:15
23.Παίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή25/02/1818:45
24.Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή25/02/1820:30