facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 87 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΜΠΩΝ ΘΕΑΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 63 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΓΑΛΑΞΙΑΣ , ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ, ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
Δεύτερη έδρα: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤετάρτη27/09/1716:000-1
2.Νέων 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Σάββατο30/09/1709:301-4
3.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο30/09/1711:300-1
4.Παίδων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο30/09/1713:300-4
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο30/09/1716:302-0
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)Κυριακή01/10/1710:000-2
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή01/10/1713:001-2
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚυριακή01/10/1716:303-0
9.Νέων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1Κυριακή01/10/1719:004-3
10.Νέων 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατο07/10/1709:003-4
11.Νέων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο07/10/1711:001-4
12.Παίδων 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο07/10/1713:003-0
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣάββατο07/10/1716:003-4
14.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο07/10/1718:300-3 α.α.
15.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1Σάββατο07/10/1720:000-1
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή08/10/1711:001-2
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή08/10/1716:001-1
18.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚυριακή08/10/1718:30Αναβλήθηκε
19.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή08/10/1720:001-4
20.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο14/10/1709:005-2
21.Νέων 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο14/10/1711:000-7
22.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο14/10/1713:003-1
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατο14/10/1716:002-1
24.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο14/10/1718:301-5
25.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο14/10/1720:002-1
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.Κυριακή15/10/1709:301-0
27.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή15/10/1713:002-0
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚυριακή15/10/1716:002-3
29.Νέων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Κυριακή15/10/1718:300-6
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο21/10/1716:00
31.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή22/10/1711:00
32.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00