facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 87 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΜΠΩΝ ΘΕΑΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 63 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΓΑΛΑΞΙΑΣ , ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ, ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
Δεύτερη έδρα: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨΚυριακή26/11/1709:000-6
2.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ Κυριακή26/11/1712:001-2
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή26/11/1715:000-1
4.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΤετάρτη29/11/1716:301-2
5.Νέων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο02/12/1709:000-3
6.Παίδων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο02/12/1711:002-0
7.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο02/12/1712:450-3
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σάββατο02/12/1715:005-0
9.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο02/12/1717:302-1
10.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο02/12/1719:000-8
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή03/12/1709:003-1
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή03/12/1712:002-2
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή03/12/1715:003-3
14.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή03/12/1717:300-1
15.Νέων 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο09/12/1709:002-2
16.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2Σάββατο09/12/1711:001-0
17.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΣάββατο09/12/1715:000-2
18.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΣάββατο09/12/1717:302-1
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚυριακή10/12/1709:003-0
20.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή10/12/1712:002-1
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή10/12/1715:000-1
22.Παίδων 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή10/12/1717:302-0
23.Νέων 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή10/12/1719:153-1
24.Νέων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο16/12/1709:001-0
25.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1Σάββατο16/12/1711:002-5
26.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣάββατο16/12/1712:305-1
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο16/12/1715:003-1
28.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή17/12/1709:002-1
29.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝΚυριακή17/12/1712:002-2
30.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή17/12/1715:001-2
31.Νέων 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1Κυριακή17/12/1717:303-5