facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 81 από 102 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΟΔΟΣ ΠΕΥΚΩΝ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 90 x 58 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 600)
Έδρα: ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ, ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ, ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ12-1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατο26/01/1910:306-2
2.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο26/01/1915:304-1
3.Κ12-1ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2Σάββατο26/01/1918:304-2
4. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο26/01/1920:001-2
5.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚυριακή27/01/1909:301-3
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚυριακή27/01/1912:151-0
7.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή27/01/1918:002-1
8.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2Κυριακή27/01/1920:002-0
9. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1Σάββατο02/02/1910:302-2
10.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο02/02/1912:150-1
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο02/02/1915:001-0
12.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο02/02/1918:000-2
13.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή03/02/1909:002-6
14.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή03/02/1911:301-0
15. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚυριακή03/02/1918:000-5
16.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή03/02/1920:001-0
17.Κ12-1ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο09/02/1910:300-0
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο09/02/1915:000-0
19.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2Σάββατο09/02/1918:004-1
20.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο09/02/1919:303-0
21.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή10/02/1909:001-0
22.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή10/02/1912:002-1
23.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή10/02/1920:154-3
24.Κ18-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣάββατο16/02/1910:301-3
25. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο16/02/1912:300-3
26.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατο16/02/1915:151-0
27.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο16/02/1920:002-0
28.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακή17/02/1910:30
29.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή17/02/1920:00