facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Πρώτο Προηγούμενο 68 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 95 x 62 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 700)
Έδρα: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 1, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 2, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/1711:002-2
2.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή26/11/1713:306-1
3.Παίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή26/11/1715:001-2
4.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή26/11/1717:000-0
5.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή26/11/1719:000-2
6.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2Σάββατο02/12/1709:300-2
7.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο02/12/1711:300-1
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΣάββατο02/12/1715:001-1
9.Παίδων 2ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο02/12/1717:303-1
10.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο02/12/1719:150-4
11.Παίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή03/12/1712:003-0
12.Νέων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1Σάββατο09/12/1709:301-3
13.Παίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2Σάββατο09/12/1711:150-0
14.Νέων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατο09/12/1715:002-5
15.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο09/12/1717:001-2
16.Παίδων 2ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο09/12/1718:301-1
17.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή10/12/1711:000-2
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή10/12/1715:002-2
19.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1Κυριακή10/12/1717:300-3
20.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο16/12/1709:302-2
21.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο16/12/1711:300-4
22.Παίδων 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣάββατο16/12/1713:003-3
23.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο16/12/1715:000-2
24.Παίδων 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο16/12/1716:302-4
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή17/12/1711:002-0