facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 16 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 90 x 46 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 150)
Έδρα: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΟ ΚΩΦΩΝ, ΑΤΤΙΚΟΣ, ΑΦΟΒΟΣ, ΚΟΛΩΝΟΣ, ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ, ΠΛΑΤΩΝ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή26/11/1711:001-1
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή26/11/1715:003-2
3.Νέων 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή26/11/1717:301-0
4.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή26/11/1719:304-6
5.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤετάρτη29/11/1715:002-4
6.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο02/12/1711:001-6
7.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο02/12/1713:002-3
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο02/12/1715:001-2
9.Νέων 4ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο02/12/1717:301-0
10.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή03/12/1711:001-3
11.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚυριακή03/12/1715:001-5
12.Ακαδημιών 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή03/12/1717:302-0
13.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο09/12/1709:303-3
14.Νέων 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο09/12/1711:001-4
15.Παίδων 6ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο09/12/1712:453-2
16.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο09/12/1715:000-2
17.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο09/12/1717:300-5
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.Κυριακή10/12/1711:003-2
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή10/12/1715:005-0
20.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή10/12/1717:302-2
21.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2Σάββατο16/12/1711:302-5
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣάββατο16/12/1715:000-1
23.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΚυριακή17/12/1711:004-1
24.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚυριακή17/12/1715:002-5
25.Νέων 4ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή17/12/1717:301-1
26.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή17/12/1719:303-1