facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 18 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΤΕΡΜΑ ΟΔΟΥ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 90 x 46 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 150)
Έδρα: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΟ ΚΩΦΩΝ, ΑΤΤΙΚΟΣ, ΑΦΟΒΟΣ, ΚΟΛΩΝΟΣ, ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ, ΠΛΑΤΩΝ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16-1ος-ΟμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1Σάββατο26/10/1911:001-8
2.Κ14-3ος-ΟμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο26/10/1912:450-6
3.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΣάββατο26/10/1916:001-0
4.Κ18-2ος-ΟμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο26/10/1918:300-5
5.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή27/10/1910:304-1
6.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή27/10/1913:001-8
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Κυριακή27/10/1915:151-2
8.Κ16-2ος-ΟμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο02/11/1911:001-7
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΣάββατο02/11/1915:004-2
10.Κ12-3ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο02/11/1917:30
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚυριακή03/11/1911:001-6
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή03/11/1915:001-2
13.Κ18-6ος-ΟμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή03/11/1917:300-3 α.α.
14.Κ16-1ος-ΟμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΣάββατο09/11/1911:005-4
15.Κ14-3ος-ΟμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο09/11/1912:451-5
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο09/11/1915:000-4
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚυριακή10/11/1911:002-1
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚυριακή10/11/1915:000-2
19.Κ18-2ος-ΟμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή10/11/1917:451-7
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
21.Κ12-1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο16/11/1918:00
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή17/11/1911:00
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚυριακή17/11/1915:00
24.Κ16-2ος-ΟμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή17/11/1918:00