facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 59 από 96 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΜΕΓΙΣΤΗΣ-ΚΥΘΗΡΩΝ&ΑΝΑΦΗΣ ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 91 x 51 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 350)
Έδρα: ΑΘΗΝΑΪΔΑ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ, ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ , ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ18-6ος-ΟμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο29/09/1811:002-3
2.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο29/09/1812:450-3
3.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣάββατο29/09/1816:302-3
4.Κ14-6ος-ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2Σάββατο29/09/1818:45Αναβλήθηκε
5.Κ16-4ος-ΟμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2Σάββατο29/09/1820:15Αναβλήθηκε
6.Κ14-6ος-ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ 2Κυριακή30/09/1809:00Αναβλήθηκε
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚυριακή30/09/1811:000-2
8.Κ16-4ος-ΟμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή30/09/1813:153-2
9.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/09/1816:304-1
10.Κ16-4ος-ΟμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2Κυριακή30/09/1818:450-3 α.α.
11.Κ14-6ος-ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή30/09/1820:15Αναβλήθηκε
12.Κ16-4ος-ΟμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΡΟΥΦΣάββατο06/10/1811:001-6
13.Κ16-4ος-ΟμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο06/10/1812:453-3
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο06/10/1816:000-0
15.Κ18-6ος-ΟμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο06/10/1818:450-2
16.Κ14-6ος-ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΣάββατο06/10/1820:153-0
17.Κ14-5ος-ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΕΥΚΗΚυριακή07/10/1809:002-0
18.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή07/10/1810:300-1
19.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή07/10/1813:303-1
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.Κυριακή07/10/1816:302-1
21.Κ14-6ος-ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή07/10/1818:456-1
22.Κ14-6ος-ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2Κυριακή07/10/1820:152-0
23.Κ18-6ος-ΟμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΣάββατο13/10/1811:002-1
24.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο13/10/1812:451-2
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατο13/10/1816:001-2
26.Κ14-6ος-ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο13/10/1818:153-2
27.Κ14-6ος-ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο13/10/1819:452-1
28.Κ14-6ος-ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή14/10/1809:000-4
29.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝΚυριακή14/10/1811:000-3
30.Κ12-8ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή14/10/1813:153-0
31.Κ12-8ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚυριακή14/10/1814:303-2
32.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Κυριακή14/10/1816:300-2
33.Κ16-4ος-ΟμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2Κυριακή14/10/1818:457-2
34.Κ16-4ος-ΟμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή14/10/1820:153-1
35.Κ14-6ος-ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1Σάββατο20/10/1811:00
36.Κ14-5ος-ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο20/10/1812:30
37.Κ16-4ος-ΟμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο20/10/1814:00
38.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο20/10/1816:30
39.Κ14-6ος-ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο20/10/1818:45
40.Κ18-6ος-ΟμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο20/10/1820:00
41.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΚυριακή21/10/1810:00
42.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή21/10/1812:45
43.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή21/10/1816:00
44.Κ14-6ος-ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή21/10/1818:15