facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 53 από 87 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΜΕΓΙΣΤΗΣ-ΚΥΘΗΡΩΝ&ΑΝΑΦΗΣ ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 91 x 51 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 350)
Έδρα: ΑΘΗΝΑΪΔΑ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ, ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή26/11/1709:003-0
2.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή26/11/1712:001-4
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚυριακή26/11/1715:002-3
4.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή26/11/1717:153-1
5.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή26/11/1718:451-3
6.Παίδων 6ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή26/11/1720:001-3
7.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΣάββατο02/12/1711:004-0
8.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο02/12/1712:451-2
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατο02/12/1715:001-5
10.Παίδων 6ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο02/12/1717:154-1
11.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο02/12/1718:451-0
12.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο02/12/1720:001-3
13.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή03/12/1709:004-2
14.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή03/12/1712:000-0
15.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚυριακή03/12/1715:001-2
16.Νέων 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή03/12/1717:152-0
17.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚυριακή03/12/1719:000-6
18.Παίδων 6ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή03/12/1720:152-3
19.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο09/12/1711:000-3
20.Παίδων 6ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο09/12/1712:301-6
21.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ Σάββατο09/12/1715:000-1
22.Παμπαίδων 1ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο09/12/1717:151-10
23.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο09/12/1718:306-2
24.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΣάββατο09/12/1719:451-1
25.Νέων 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή10/12/1709:002-0
26.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή10/12/1711:305-1
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή10/12/1715:002-2
28.Νέων 4ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή10/12/1717:151-2
29.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή10/12/1719:004-1
30.Παίδων 6ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή10/12/1720:153-1
31.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο16/12/1711:002-3
32.Παίδων 6ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο16/12/1712:301-3
33.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο16/12/1715:001-1
34.Νέων 4ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο16/12/1717:151-1
35.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο16/12/1719:003-2
36.Παμπαίδων 4ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1Σάββατο16/12/1720:003-4
37.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚυριακή17/12/1709:001-3
38.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή17/12/1712:001-0
39.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή17/12/1715:000-1
40.Παίδων 6ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΚυριακή17/12/1717:153-1
41.Ακαδημιών 4ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή17/12/1718:451-2
42.Νέων 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή17/12/1720:002-1