facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 92 από 96 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 345 ΧΑΪΔΑΡΙ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 70 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ, ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ , ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ, ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ, ΧΑΪΔΑΡΙ, ΧΑΪΔΑΡΙ 1, ΧΑΪΔΑΡΙ 2
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.3η ΦΑΣΗΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤετάρτη26/09/1816:000-2
2.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή30/09/1811:002-0
3.Κ16-2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚυριακή30/09/1813:30Αναβλήθηκε
4.Κ16-2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή30/09/1815:15Αναβλήθηκε
5.Κ14-1ος-ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1Σάββατο06/10/1809:300-6
6.Κ14-1ος-ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο06/10/1811:000-4
7.Κ16-2ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΣάββατο06/10/1812:300-4
8.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο06/10/1816:003-1
9.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή07/10/1811:000-3
10.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή07/10/1816:002-1
11.Κ18-2ος-ΟμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή07/10/1818:301-1
12.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ Τετάρτη10/10/1816:004-0
13.Κ16-2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο13/10/1810:000-1
14.Κ12-3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2Σάββατο13/10/1811:453-1
15.Κ16-2ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο13/10/1820:005-0
16.Κ14-1ος-ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή14/10/1810:004-1
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή14/10/1816:000-0
18.Κ18-2ος-ΟμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή14/10/1819:002-0
19.Κ18-2ος-ΟμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤετάρτη17/10/1817:004-2
20.Κ18-2ος-ΟμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΣάββατο20/10/1809:30
21.Κ14-1ος-ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΣάββατο20/10/1811:30
22.Κ10-2ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1Σάββατο20/10/1813:00
23.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο20/10/1816:00
24.Κ14-1ος-ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο20/10/1818:30
25.Κ16-2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο20/10/1820:00
26.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή21/10/1811:00
27.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή21/10/1816:00
28.4η ΦΑΣΗΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΤετάρτη24/10/1815:30