facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 72 από 88 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων 11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο03/02/1811:000-2
2.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο03/02/1813:006-0
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣάββατο03/02/1815:001-4
4.Νέων 14ος Όμιλος 2ος ΓύροςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο03/02/1817:302-1
5.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή04/02/1809:003-1
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΟΨΚυριακή04/02/1812:001-1
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚυριακή04/02/1815:002-0
8.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή04/02/1817:302-3
9.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο10/02/1815:000-1
10.Νέων 11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1Σάββατο10/02/1817:301-1
11.Νέων 14ος Όμιλος 2ος ΓύροςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΣάββατο10/02/1819:300-0
12.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή11/02/1809:000-4
13.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή11/02/1815:000-0
14.Ακαδημιών 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11/02/1817:153-0
15.Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος ΓύροςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚΚυριακή11/02/1818:302-3
16.Νέων 11ος Όμιλος 2ος ΓύροςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο24/02/1809:00
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατο24/02/1815:00
18.Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο24/02/1817:30
19.Παίδων 12ος Όμιλος 2ος ΓύροςΡΟΥΦ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο24/02/1819:00
20.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή25/02/1809:00
21.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή25/02/1812:00
22.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚυριακή25/02/1815:00