facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 80 από 96 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.3η ΦΑΣΗΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤετάρτη26/09/1816:000-1
2.Κ14-6ος-ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο29/09/1810:002-3
3.Κ16-4ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο29/09/1811:302-3
4.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο29/09/1816:306-0
5.Κ18-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο29/09/1818:45Αναβλήθηκε
6.Κ14-1ος-ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο29/09/1820:30Αναβλήθηκε
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή30/09/1814:000-1
8.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ Κυριακή30/09/1816:450-0
9.Κ14-6ος-ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο06/10/1809:008-0
10.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο06/10/1816:000-1
11.Κ18-4ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΣάββατο06/10/1818:303-1
12.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚυριακή07/10/1811:002-0
13.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ Κυριακή07/10/1816:000-0
14.Κ14-6ος-ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο13/10/1810:000-5
15.Κ12-3ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο13/10/1811:304-0
16.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο13/10/1816:000-0
17.Κ14-1ος-ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο13/10/1818:150-1
18.Κ18-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατο13/10/1820:001-1
19.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή14/10/1810:003-2
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακή14/10/1816:000-0
21.Κ16-4ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή14/10/1818:301-2
22.Κ10-2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο20/10/1810:00
23.Κ18-4ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο20/10/1810:30
24.Κ14-6ος-ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο20/10/1812:30
25.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ Σάββατο20/10/1816:00
26.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚυριακή21/10/1810:00
27.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή21/10/1816:00
28.4η ΦΑΣΗΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤετάρτη31/10/1814:30