facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 102 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΣΟΥΛΙΟΥ & ΣΙΦΝΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 96 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Δεύτερη έδρα: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ12-3ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο26/01/1910:300-3
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο26/01/1915:002-1
3.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή27/01/1915:000-1
4.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο02/02/1910:008-0
5.Κ16-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο02/02/1912:001-1
6.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ Σάββατο02/02/1915:001-3
7.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο02/02/1918:150-0
8.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο02/02/1920:006-1
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.Κυριακή03/02/1911:001-0
10.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή03/02/1915:000-3
11.Κ12-3ος ΌμιλοςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 2Σάββατο09/02/1911:001-2
12.Κ14-07ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1Σάββατο09/02/1912:301-4
13.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατο09/02/1915:000-0
14. Κ16-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο09/02/1918:003-0
15.Κ12-3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή10/02/1910:302-0
16.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2Κυριακή10/02/1912:003-1
17.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή10/02/1915:006-0
18. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή10/02/1918:000-0
19.ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤετάρτη13/02/1915:001-3
20.Κ16-11ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο16/02/1910:001-0
21.Κ16-12ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο16/02/1911:451-0
22.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΣάββατο16/02/1915:000-2
23. Κ18-8ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΣάββατο16/02/1918:002-0
24.Κ14-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16/02/1920:002-0
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακή17/02/1911:00
26.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή17/02/1915:00
27. Κ18-7ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή17/02/1918:00
28.Κ16-10ος-Όμιλος-2ος ΓύροςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή17/02/1920:00