facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΑΚΡΟΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

Πρώτο Προηγούμενο 21118 από 41057 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1994
Σωματείο: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ


Στατιστικά

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000118'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000705'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
353'---

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001369'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001274'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1274'---

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10002230'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
2230'---

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001201'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΣΟΥΡΜΕΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000196'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000623'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ08-09-191-0 παρ.90'
2.2η ΦΑΣΗΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ15-09-191-328'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
3.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ06-10-181-3Γκολ!31'
4.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ13-10-183-390'
5.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ09-12-180-430'
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ16-12-183-01'
7.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ05-01-191-290'
8.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ19-01-190-6Γκολ!25'
9.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΦΟΒΟΣ27-01-193-071'
10.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ03-02-191-12'
11.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ10-02-195-090'
12.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ17-02-190-238'
13.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ24-02-195-045'
14.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ03-03-190-330'
15.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ17-03-194-061'
16.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ31-03-190-4-
17.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ06-04-197-190'
18.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-04-191-15'
19.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-04-193-16'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
20.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ10-09-171-090'
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ23-09-172-0-
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ30-09-171-0-
23.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ04-11-172-3-
24.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11-11-171-2-
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝ25-11-172-2-
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ06-01-180-290'
27.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-01-180-190'
28.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ20-01-184-090'
29.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ27-01-180-014'
30.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ04-02-183-242'
31.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ10-02-180-190'
32.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ25-02-184-083'
33.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ04-03-184-390'
34.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ10-03-185-090'
35.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ18-03-181-011'
36.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ31-03-180-176'
37.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-04-183-185'
38.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ21-04-184-184'
39.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ28-04-184-390'
40.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΑΣΩΝ 05-05-180-490'
41.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ13-05-181-174'
42.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19-05-182-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
43.ΚύπελλοΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ17-09-160-5Γκολ!45'
44.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ24-09-162-134'
45.ΚύπελλοΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ28-09-164-059'
46.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ01-10-161-045'
47.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ09-10-164-2-
48.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ16-10-161-045'
49.ΚύπελλοΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ19-10-161-1 (πεν: 4-1)70'
50.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ23-10-161-0-
51.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ29-10-162-133'
52.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ20-11-160-18'
53.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ26-11-160-14'
54.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 04-12-161-120'
55.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ10-12-162-045'
56.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ18-12-160-1-
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ08-01-175-090'
58.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-01-170-162'
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-01-170-0-
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-01-170-0-
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ29-01-171-059'
62.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ05-02-171-290'
63.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ12-02-172-1-
64.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ19-02-170-290'
65.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ04-03-171-4-
66.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ12-03-170-245'
67.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ18-03-171-02'
68.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ26-03-173-1-
69.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ01-04-173-190'
70.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ08-04-170-090'
71.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ23-04-174-390'
72.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ30-04-171-190'
73.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ06-05-170-068'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
74.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ13-09-151-2 παρ.47'
75.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ26-09-150-045'
76.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ03-10-150-127'
77.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ11-10-154-190'
78.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ17-10-151-445'
79.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ24-10-153-145'
80.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ01-11-150-145'
81.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-11-150-138'
82.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ15-11-152-145'
83.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ21-11-153-028'
84.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 29-11-151-2Γκολ!90'
85.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ05-12-151-189'
86.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ13-12-150-4-
87.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ20-12-153-069'
88.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ09-01-162-4-
89.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ17-01-161-090'
90.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ23-01-162-145'
91.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ30-01-163-17'
92.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ06-02-160-090'
93.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ13-02-164-090'
94.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ21-02-160-085'
95.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ28-02-165-173'
96.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ06-03-162-190'
97.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ19-03-161-273'
98.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ26-03-161-290'
99.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ03-04-161-090'
100.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ09-04-160-190'
101.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ16-04-163-090'
102.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ23-04-161-190'
103.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ07-05-164-090'
104.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-05-160-290'
105.Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ21-05-161-190'
106.Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ25-05-160-088'
107.Β Κατηγορία- νέοι αγώνες θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ04-06-161-117'
108.Β Κατηγορία- νέοι αγώνες θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-06-162-159'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
109.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ28-09-141-0-
110.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ12-10-141-020'
111.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ18-10-140-058'
112.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ26-10-140-145'
113.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ01-11-140-290'
114.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ09-11-140-055'
115.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-11-140-126'
116.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ23-11-140-1-
117.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ30-11-144-184'
118.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ07-12-143-190'
119.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ14-12-142-245'
120.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ21-12-140-169'
121.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ18-01-153-020'
122.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ24-01-151-345'
123.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ01-02-150-0-
124.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ08-02-150-2-
125.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-02-151-190'
126.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ28-02-150-15'
127.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-03-152-125'
128.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-03-150-2-
129.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ21-03-151-390'
130.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ28-03-152-089'
131.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ05-04-150-290'
132.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ18-04-152-075'
133.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ26-04-151-090'
134.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ03-05-151-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
135.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ22-09-130-0-
136.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ28-09-132-345'
137.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.06-10-130-0-
138.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ20-10-131-0-
139.43ο ΚύπελλοΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ23-10-136-090'
140.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ26-10-130-2-
141.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ03-11-131-1-
142.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ10-11-134-16'
143.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ16-11-131-17'
144.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ24-11-131-1-
145.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ01-12-132-2-
146.43ο ΚύπελλοΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ04-12-131-0 παρ.-
147.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ08-12-131-1-
148.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ14-12-130-245'
149.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ22-12-132-0-
150.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ05-01-142-0-
151.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ11-01-141-1-
152.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ19-01-141-1-
153.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ25-01-141-32'
154.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 02-02-141-1-
155.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ09-02-141-0-
156.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ16-02-141-01'
157.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ23-02-141-0-
158.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ01-03-141-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
159.ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ03-10-123-261'
160.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ27-10-121-190'
161.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ03-11-121-090'
162.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ10-11-120-1-
163.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ17-11-120-245'
164.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ25-11-122-0-
165.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ09-12-121-1-
166.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ15-12-121-090'
167.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ05-01-131-1-
168.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ12-01-130-2-
169.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ20-01-132-490'
170.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ26-01-131-2-
171.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ03-02-133-090'
172.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ03-03-131-2-
173.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ10-03-131-067'
174.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ16-03-131-0-
175.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ24-03-130-0-
176.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ30-03-131-0-
177.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ07-04-132-1-
178.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ13-04-132-4-
179.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ20-04-131-2-