facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΚΟΥΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 33532 από 40420 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1991
Σωματείο: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


Στατιστικά

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001935'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001065'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001153'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001448'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00011834'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
---1834'

ΣΟΥΡΜΕΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000445'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΣΟΥΡΜΕΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000494'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-09-180-390'
2.2η ΦΑΣΗΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ16-09-180-290'
3.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ22-09-182-090'
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ30-09-184-190'
5.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ07-10-182-290'
6.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ14-10-182-090'
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201021-10-180-1-
8.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ27-10-182-090'
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ03-11-183-190'
10.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ17-11-183-090'
11.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ24-11-183-0-
12.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ01-12-183-090'
13.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-12-181-190'
14.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ16-12-181-090'
15.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ22-12-181-090'
16.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12-01-195-290'
17.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ19-01-190-1-
18.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ26-01-192-145'
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ02-02-193-290'
20.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ09-02-190-190'
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ16-02-190-190'
22.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ23-02-195-190'
23.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ03-03-190-690'
24.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ16-03-191-090'
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ23-03-190-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
26.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ17-09-173-124'
27.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ24-09-171-2-
28.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ01-10-173-031'
29.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ04-10-170-1 παρ.90'
30.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ08-10-171-110'
31.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ15-10-172-010'
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ06-01-182-190'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ14-01-181-290'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ20-01-180-290'
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ27-01-181-290'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 03-02-183-190'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ10-02-183-090'
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ24-02-180-090'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ10-03-181-390'
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ17-03-180-290'
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ01-04-182-490'
42.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-04-181-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
43.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ13-11-160-1-
44.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ20-11-161-0-
45.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-12-160-290'
46.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΦΟΒΟΣ11-12-162-145'
47.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ17-12-161-290'
48.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ08-01-170-018'
49.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-01-170-190'
50.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ22-01-170-021'
51.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ29-01-173-090'
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-02-171-1-
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ12-02-170-045'
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-02-172-2-
55.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ05-03-170-2-
56.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ11-03-173-034'
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-03-172-090'
58.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ26-03-171-290'
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ02-04-171-190'
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ23-04-172-490'
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ30-04-174-190'
62.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ06-05-171-190'
63.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ13-05-171-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
64.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ13-09-152-3 παρ.120'
65.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ27-09-150-390'
66.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-10-150-0-
67.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ11-10-150-090'
68.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ01-11-151-0-
69.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ15-11-150-190'
70.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ22-11-152-090'
71.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ29-11-151-090'
72.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ12-12-150-190'
73.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ20-12-151-290'
74.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ24-01-162-114'
75.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ31-01-161-169'
76.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-02-160-190'
77.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ14-02-160-190'
78.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ20-02-161-090'
79.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ28-02-163-190'
80.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-03-162-190'
81.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-04-162-4-
82.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ17-04-162-130'
83.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-05-160-445'
84.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΟΥΚΑΚΙ14-05-161-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
85.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΟΥΚΑΚΙ21-09-142-0-
86.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ27-09-140-117'
87.44o ΚΥΠΕΛΛΟΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ08-10-142-449'
88.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ19-10-141-090'
89.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ26-10-141-290'
90.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ05-11-141-590'
91.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ09-11-142-090'
92.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ15-11-140-090'
93.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ23-11-140-090'
94.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ30-11-140-190'
95.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ07-12-141-090'
96.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ13-12-140-045'
97.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ21-12-141-290'
98.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-01-152-290'
99.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ11-01-150-290'
100.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-01-150-390'
101.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ24-01-150-090'
102.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ08-02-151-245'
103.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ15-02-151-117'
104.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ01-03-150-190'
105.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-03-152-290'
106.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ15-03-152-045'
107.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ22-03-150-490'
108.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ29-03-153-0-
109.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-04-151-190'
110.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ19-04-152-2Κόκκινη Κάρτα 85'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
111.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ22-09-130-0-
112.43ο ΚύπελλοΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ02-10-136-090'
113.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.06-10-130-0-
114.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ13-10-131-0-
115.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ20-10-131-03'
116.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ03-11-131-169'
117.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ10-11-134-190'
118.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ16-11-131-190'
119.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ24-11-131-1-
120.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ01-12-132-2-
121.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ14-12-130-256'
122.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ01-03-141-1-
123.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΙΑΣΩΝ 09-03-142-0-
124.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ15-03-141-045'
125.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ23-03-142-1-
126.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ12-04-141-0-
127.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ27-04-141-12'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
128.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ13-01-135-140'
129.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ20-01-132-190'
130.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ27-01-133-190'
131.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ03-02-130-318'
132.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ09-02-132-190'
133.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ24-02-131-01'
134.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ02-03-133-0-
135.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ17-03-133-2-
136.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ24-03-131-090'
137.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ30-03-132-1-
138.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ07-04-132-12'
139.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ13-04-131-045'
140.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ21-04-130-028'