facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΟΔΙΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 24193 από 41980 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1995
Σωματείο: ΠΛΑΤΩΝ


Στατιστικά

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000118'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
---18'

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20011360'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
680'--1360'

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000878'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000676'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000066'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000230'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΛΑΤΩΝ08-09-190-2-
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ22-09-192-0-
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ29-09-190-2-
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ13-10-192-3-
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ19-10-193-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ02-12-183-1-
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ06-01-195-224'
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-02'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ27-01-190-2-
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ17-02-191-1Κόκκινη Κάρτα -
11.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
12.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ10-09-170-374'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ01-10-172-290'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ07-10-174-245'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ 22-10-175-490'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ05-11-172-180'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ11-11-173-190'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ18-11-173-1Κόκκινη Κάρτα 73'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ02-12-171-190'
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.10-12-173-283'
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ17-12-172-290'
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-01-181-0Γκολ!91'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ14-01-180-090'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ20-01-180-129'
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ28-01-185-1Γκολ!77'
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ10-02-181-190'
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ25-02-183-470'
28.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ03-03-180-145'
29.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ11-03-184-218'
30.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ17-03-184-145'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
31.ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ11-09-163-145'
32.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ02-10-162-215'
33.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201009-10-161-2-
34.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ15-10-162-0-
35.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ06-11-164-145'
36.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ12-11-161-3-
37.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)20-11-163-0-
38.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΛΑΤΩΝ26-11-160-490'
39.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ04-12-164-045'
40.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ10-12-160-190'
41.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ18-12-161-06'
42.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ07-01-173-1-
43.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-01-172-19'
44.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ22-01-173-021'
45.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ29-01-170-045'
46.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ05-02-171-2-
47.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ19-02-170-245'
48.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ05-03-172-045'
49.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΛΑΤΩΝ12-03-170-245'
50.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 196619-03-172-031'
51.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ02-04-172-327'
52.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ09-04-174-045'
53.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝ22-04-170-330'
54.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 07-05-170-090'
55.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ14-05-172-119'
56.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (3ου - 4ου)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ21-05-172-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
57.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ12-09-150-1 παρ.72'
58.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ23-09-151-377'
59.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ 04-10-153-145'
60.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ11-10-152-1-
61.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ18-10-154-074'
62.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ25-10-152-170'
63.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΛΑΤΩΝ31-10-150-459'
64.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ08-11-153-144'
65.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ15-11-151-2-
66.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ22-11-156-0-
67.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ29-11-152-1-
68.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ06-12-156-245'
69.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-12-150-045'
70.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ20-12-151-2-
71.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ14-02-164-1-
72.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ28-02-163-010'
73.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΛΑΤΩΝ05-03-161-1-
74.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ20-03-161-045'
75.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ03-04-161-3-
76.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 10-04-161-2-
77.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ 24-04-162-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
78.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ12-10-142-5-
79.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ09-11-141-3-
80.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ16-11-142-3-
81.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ14-12-141-2-
82.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝ21-12-140-1-
83.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ11-01-152-2-
84.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΛΑΤΩΝ18-01-150-0-
85.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΛΑΤΩΝ31-01-152-0-
86.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΛΑΤΩΝ28-02-150-3-
87.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ08-03-152-1-
88.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ15-03-152-2-
89.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ29-03-155-1-
90.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-04-150-1-
91.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ19-04-152-1-
92.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.26-04-152-321'
93.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ03-05-150-145'
94.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 200610-05-153-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
95.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.07-12-135-090'
96.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ15-12-130-132'
97.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.22-12-132-290'
98.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΙΩΝ 11-01-142-02'
99.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.25-01-144-1-
100.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.23-02-143-016'