facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 13099 από 42602 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1998
Σωματείο: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


Στατιστικά

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000090'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΤΤΑΛΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ22-09-193-0-
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 06-10-193-0-
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ20-10-190-2-
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ26-10-191-0-
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ03-11-190-1-
6.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ10-11-190-0-
7.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ16-11-192-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
8.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ27-10-181-1-
9.4η ΦΑΣΗΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ31-10-183-2-
10.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ04-11-180-0-
11.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ11-11-180-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
12.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ30-09-170-3-
13.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ06-05-182-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
14.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ12-09-151-4-
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣ04-10-152-1-
16.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ07-10-150-1-
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΑΛΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ11-10-153-2-
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ18-10-151-1-
19.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ25-10-150-1-
20.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ01-11-150-1-
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ08-11-150-0-
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ06-02-163-4-