facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9327 από 40464 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: ΑΡΜΕΝΙΚΗ


Στατιστικά

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000287'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000018'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000450'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ30-09-180-2-
2.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ07-10-183-190'
3.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-10-182-0-
4.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-11-183-390'
5.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-0-
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ20-01-192-0-
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ27-01-190-24'
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ03-02-191-1-
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-02-193-3-
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-02-191-2-
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗ23-02-191-2-
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 03-03-192-0-
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ17-03-190-1-
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ31-03-193-03'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-04-191-410'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ14-04-1910-090'
17.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-3-
18.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσηςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 19-05-194-1-
19.Γ΄Κατηγορία - αγώνας ανόδου 2ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ25-05-192-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
20.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ10-09-173-5 παρ.4'
21.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 17-09-172-7-
22.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ01-10-174-0-
23.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ08-10-174-1-
24.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ15-10-171-2-
25.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 22-10-174-014'
26.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ05-11-171-2-
27.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ12-11-172-0-
28.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ19-11-171-1-
29.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ03-12-171-1-
30.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ10-12-171-2-
31.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ17-12-171-0-
32.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ21-01-181-0-
33.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ04-03-181-0-
34.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ29-04-180-4-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
35.ΚύπελλοΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ11-09-161-3 παρ.-
36.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ10-12-161-1-
37.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ15-01-172-4-
38.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ18-02-171-2-
39.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ05-03-173-2-
40.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ11-03-170-2-
41.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19-03-171-1-
42.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ02-04-172-0-
43.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ14-05-174-1-
44.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (3ου - 4ου)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ21-05-171-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
45.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 11-10-158-2-
46.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ17-10-151-2-
47.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ31-10-151-0-
48.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ20-02-161-190'
49.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ28-02-161-090'
50.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ20-03-161-490'
51.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ03-04-164-390'
52.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ09-04-161-090'