facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΚΙΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 12434 από 41980 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1995
Σωματείο: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ


Στατιστικά

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000086'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000368'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΤΡΑΧΩΝΕΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000215'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000716'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000195'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ08-09-194-145'
2.2η ΦΑΣΗΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ14-09-197-0-
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ13-10-191-419'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗ19-10-192-022'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
5.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ14-10-180-1-
6.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ11-11-180-1-
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ17-11-182-04'
8.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ25-11-180-0-
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ27-01-191-02'
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ02-02-192-312'
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ10-02-192-09'
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ16-02-190-11'
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ24-02-191-011'
14.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΒΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ02-03-191-127'
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-03-193-138'
16.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ23-03-192-245'
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 31-03-192-025'
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ07-04-190-15'
19.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ13-04-190-341'
20.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ21-04-190-119'
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗ05-05-193-165'
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ12-05-190-164'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
23.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ25-10-171-0-
24.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ29-10-171-1-
25.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΥΚΗ12-11-170-1-
26.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ18-11-173-0-
27.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ26-11-172-03'
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ03-12-170-0-
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-12-173-012'
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ17-12-175-1-
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ06-01-181-1-
32.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ21-01-180-0-
33.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ28-01-180-0-
34.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ04-02-183-211'
35.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ11-02-181-19'
36.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ25-02-182-212'
37.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ04-03-182-0-
38.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ11-03-180-01'
39.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ24-03-181-16'
40.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ31-03-182-0-
41.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ15-04-181-230'
42.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ22-04-181-020'
43.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ29-04-180-066'
44.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ05-05-182-145'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
45.ΚύπελλοΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ11-09-163-045'
46.ΚύπελλοΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ18-09-163-062'
47.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ25-09-163-190'
48.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ09-10-160-190'
49.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ16-10-161-290'
50.ΚύπελλοΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ19-10-164-1 παρ.-
51.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ30-10-163-0-
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ06-11-160-390'
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ13-11-164-09'
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ19-11-160-052'
55.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ26-11-161-14'
56.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ04-12-161-021'
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ10-12-160-14'
58.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ18-12-161-1-
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ07-01-172-238'
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ15-01-170-23'
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ22-01-170-03'
62.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ11-02-171-0-
63.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ19-02-171-2-
64.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ04-03-172-3-
65.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ12-03-173-0-
66.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ18-03-171-0-
67.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ26-03-174-2-
68.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ02-04-174-145'
69.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ23-04-171-2-
70.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ30-04-174-170'
71.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ06-05-170-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
72.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ20-12-153-1-
73.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ12-03-160-3-
74.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ27-03-161-061'
75.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ03-04-160-360'
76.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ10-04-161-0-
77.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ17-04-160-130'
78.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ23-04-161-044'