facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 28101 από 41822 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2000
Σωματείο: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


Στατιστικά

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000397'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001097'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000615'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000378'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000795'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
795'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ07-09-193-063'
2.2η ΦΑΣΗΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 14-09-190-1 παρ.73'
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ28-09-190-190'
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ06-10-190-081'
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ13-10-190-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
6.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ23-09-183-1-
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ30-09-183-11'
8.3η ΦΑΣΗΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ03-10-181-074'
9.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ07-10-181-0-
10.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ14-10-181-190'
11.4η ΦΑΣΗΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ24-10-182-154'
12.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ03-11-180-059'
13.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ17-11-180-161'
14.5η ΦΑΣΗΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ28-11-181-045'
15.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ02-12-181-0-
16.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ09-12-181-152'
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ16-12-182-273'
18.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ23-12-181-0-
19.6η ΦΑΣΗ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ06-01-192-1 παρ.90'
20.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ19-01-191-145'
21.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ03-02-192-145'
22.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ10-02-193-0-
23.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ17-02-193-058'
24.ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ20-02-190-245'
25.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ24-02-191-245'
26.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ03-03-192-162'
27.ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ06-03-190-345'
28.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ16-03-194-145'
29.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ24-03-190-263'
30.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ31-03-191-345'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
31.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ10-09-171-045'
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ23-09-172-045'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ30-09-171-045'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ07-10-173-045'
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-10-171-039'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ21-10-171-24'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ28-10-170-2-
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ04-11-170-034'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11-11-171-090'
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 200418-11-170-1-
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ25-11-171-032'
42.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ02-12-172-139'
43.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ10-12-172-258'
44.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 16-12-171-129'
45.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ07-01-183-032'
46.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ13-01-180-133'
47.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ20-01-181-245'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
48.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ08-01-175-061'
49.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-01-170-185'
50.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-01-170-054'
51.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ29-01-171-031'
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ05-02-171-220'
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ12-02-172-1-
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ04-03-171-4-
55.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ18-03-171-013'
56.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ26-03-173-117'
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ08-04-170-0-
58.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ23-04-174-311'
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ30-04-171-123'
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ06-05-170-0-
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ13-05-171-063'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
62.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ04-10-152-245'
63.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ11-10-154-214'
64.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 18-10-151-2-
65.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΒΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24-10-151-057'
66.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ01-11-151-290'
67.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ08-11-153-090'
68.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.15-11-150-540'
69.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ21-11-153-4-
70.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 29-11-152-2Γκολ!28'
71.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ10-01-160-268'
72.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ16-01-162-124'
73.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201024-01-161-341'
74.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ31-01-161-145'
75.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ07-02-160-112'
76.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-02-163-026'
77.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-02-161-06'
78.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ27-02-161-090'
79.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ06-03-162-27'
80.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ20-03-163-445'
81.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ03-04-161-154'
82.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ17-04-164-1-
83.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24-04-161-013'