facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΛΟΠΕΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 13404 από 42535 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1998
Σωματείο: ΠΛΑΤΩΝ


Στατιστικά

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000295'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001661'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1661'---

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001272'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΚΟΛΩΝΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.2η ΦΑΣΗΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15-09-190-286'
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ22-09-192-045'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ05-10-195-045'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ13-10-192-364'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ19-10-193-145'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ03-11-191-210'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ07-10-182-145'
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝ14-10-180-350'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ21-10-182-062'
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ04-11-181-290'
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ11-11-182-154'
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝ18-11-183-449'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 25-11-182-069'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ02-12-183-145'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ09-12-183-372'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ16-12-181-445'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-090'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ27-01-190-290'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ03-02-191-090'
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ10-02-190-190'
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ17-02-191-178'
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ24-02-191-159'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.03-03-191-390'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ17-03-190-188'
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ31-03-191-190'
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ07-04-190-190'
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-04-192-090'
28.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-05-192-245'
29.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-3Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
30.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ01-10-172-245'
31.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ07-10-174-245'
32.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ 22-10-175-490'
33.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ05-11-172-190'
34.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ11-11-173-159'
35.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ18-11-173-159'
36.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201026-11-171-178'
37.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.10-12-173-258'
38.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ17-12-172-272'
39.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ14-01-180-090'
40.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ20-01-180-190'
41.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ25-02-183-490'
42.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ11-03-184-262'
43.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ17-03-184-190'
44.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ21-04-182-074'
45.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ28-04-182-190'
46.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 06-05-181-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
47.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΛΩΝΟΣ05-11-162-1-
48.ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ23-11-160-11'
49.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΚΟΛΩΝΟΣ17-12-162-2-
50.ΚύπελλοΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ21-12-161-1 (πεν: 3-2)-
51.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ14-01-171-2-
52.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ12-03-171-4-
53.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ19-03-171-2-
54.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ26-03-170-1-