facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


LECI ALEKSANDROS

Πρώτο Προηγούμενο 843 από 42602 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ


Στατιστικά

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000414'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000838'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
419'---

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000766'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000104'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
104'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ21-09-192-145'
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ29-09-191-169'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ06-10-190-145'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ13-10-191-471'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ20-10-190-045'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ27-10-192-377'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ02-11-191-162'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ02-12-181-1Γκολ!45'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ09-12-187-090'
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-045'
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ20-01-192-067'
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-02-193-351'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-02-191-263'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗ23-02-191-290'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 03-03-192-087'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ17-03-190-175'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ31-03-193-090'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-04-191-4Γκολ!90'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ14-04-1910-0-
20.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-345'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
21.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ27-09-171-345'
22.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.18-10-170-145'
23.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ22-10-172-3-
24.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ18-11-170-02'
25.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ09-12-170-261'
26.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ17-12-171-045'
27.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ07-01-182-057'
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ13-01-181-145'
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ21-01-181-166'
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ27-01-181-145'
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ04-02-180-054'
32.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ11-02-181-0-
33.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ25-02-182-145'
34.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ04-03-184-145'
35.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ11-03-181-045'
36.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ25-03-181-145'
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ31-03-182-1-
38.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ14-04-182-156'
39.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ21-04-181-112'
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ28-04-182-153'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
41.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ30-04-174-190'
42.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ06-05-170-2Γκολ!14'