facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΡΑΠΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Πρώτο Προηγούμενο 33211 από 42535 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


Στατιστικά

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000025'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΡΟΥΦ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000043'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001419'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
284'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ02-11-191-1-
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ09-11-191-525'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
3.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ02-03-192-0-
4.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ21-04-190-0-
5.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ05-05-192-07'
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ12-05-192-336'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ24-09-176-2Γκολ!90'
8.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ01-10-173-078'
9.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ04-10-171-228'
10.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ07-10-173-057'
11.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ15-10-170-116'
12.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ21-10-173-062'
13.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ29-10-172-218'
14.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ05-11-170-1-
15.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ18-11-172-16'
16.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ26-11-171-0-
17.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦ10-12-171-28'
18.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ17-12-172-19'
19.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ20-01-183-090'
20.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ27-01-180-490'
21.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ04-02-182-090'
22.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ11-02-181-1Γκολ!90'
23.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-02-185-090'
24.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-03-183-051'
25.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ17-03-181-390'
26.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-03-185-190'
27.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ31-03-182-181'
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ14-04-185-090'
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ21-04-180-531'
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ28-04-185-1Γκολ (με πέναλτυ)!90'
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ05-05-185-4Γκολ!Γκολ!74'