facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 40136 από 42535 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1993
Σωματείο: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ


Στατιστικά

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
4000810'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
203'---

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
120001614'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
135'---

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001046'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1046'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ08-09-191-0 παρ.Γκολ!90'
2.2η ΦΑΣΗΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ15-09-191-390'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ21-09-192-190'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ29-09-191-190'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ06-10-190-190'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ13-10-191-4Γκολ!90'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ20-10-190-090'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ27-10-192-3Γκολ!90'
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ02-11-191-190'
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ10-11-191-0Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
11.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ30-09-186-1Γκολ!Γκολ!90'
12.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ06-10-181-389'
13.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ13-10-183-3Γκολ!90'
14.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ21-10-180-590'
15.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ04-11-185-1Γκολ!54'
16.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ10-11-180-6Γκολ!90'
17.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ17-11-181-082'
18.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ25-11-181-155'
19.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 02-12-182-189'
20.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ09-12-180-456'
21.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ16-12-183-089'
22.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ19-01-190-6-
23.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΦΟΒΟΣ27-01-193-0Γκολ!74'
24.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ03-02-191-190'
25.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ10-02-195-0Γκολ!Γκολ!69'
26.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ17-02-190-245'
27.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ24-02-195-0Γκολ!74'
28.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ03-03-190-360'
29.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ17-03-194-0Γκολ!73'
30.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ31-03-190-4Γκολ!76'
31.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ06-04-197-1-
32.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-04-191-1Γκολ!89'
33.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-04-193-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ24-09-171-1-
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ01-10-173-021'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ08-10-171-290'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-10-171-059'
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ28-10-170-084'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ05-11-172-490'
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ12-11-172-090'
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 18-11-171-157'
42.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ26-11-172-041'
43.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ03-12-170-245'
44.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-12-172-0-
45.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ17-12-171-045'
46.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ14-01-181-245'
47.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ20-01-181-079'
48.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ28-01-181-123'
49.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ03-02-181-18'
50.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11-02-180-05'
51.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΜΕΝΙΚΗ25-02-180-12'
52.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 04-03-180-1-
53.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ01-04-182-245'
54.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ15-04-180-021'
55.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ21-04-184-045'
56.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ28-04-181-0Γκολ!45'
57.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ06-05-184-061'
58.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ12-05-181-345'