facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΥΣ

Πρώτο Προηγούμενο 7121 από 42535 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1995
Σωματείο: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ


Στατιστικά

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000090'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001710'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000531'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000810'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000945'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000207'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0001942'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
---942'


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ08-09-192-1-
2.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ22-09-191-390'
3.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ29-09-191-0-
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ06-10-194-0-
5.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΟΨ13-10-192-1-
6.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ27-10-192-1-
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ02-11-190-2-
8.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ10-11-190-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
9.1η ΦΑΣΗΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ08-09-181-1 (πεν: 5-4)-
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 29-09-183-1-
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ14-10-180-0-
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 21-10-180-1-
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ03-11-183-0-
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 11-11-180-3-
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-11-180-1-
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 25-11-182-090'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ02-12-182-090'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 09-12-180-290'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ16-12-182-390'
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 06-01-191-390'
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ13-01-194-190'
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.20-01-191-090'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 03-02-190-190'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ09-02-192-190'
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 17-02-192-090'
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ23-02-193-090'
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 03-03-192-090'
28.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ17-03-190-190'
29.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 30-03-190-190'
30.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ07-04-192-090'
31.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 14-04-190-190'
32.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ21-04-192-290'
33.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 05-05-191-490'
34.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσηςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 19-05-194-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
35.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ07-10-172-2-
36.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ25-10-172-1 παρ.-
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-12-173-0-
38.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ06-01-185-3-
39.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ14-01-181-190'
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ27-01-180-445'
41.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-02-185-0-
42.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 04-03-180-290'
43.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-03-183-090'
44.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ17-03-181-3-
45.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-03-185-136'
46.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ31-03-182-190'
47.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ14-04-185-090'
48.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ21-04-180-5-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
49.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 06-11-162-1-
50.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ13-11-161-090'
51.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ26-11-161-0-
52.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ11-12-161-190'
53.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 18-12-160-390'
54.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ07-01-173-390'
55.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ15-01-172-490'
56.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 22-01-170-0-
57.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ05-02-172-490'
58.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ19-02-173-1-
59.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ05-03-171-2-
60.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ09-04-170-190'
61.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ23-04-174-0-
62.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ07-05-174-290'
63.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ14-05-174-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
64.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ13-09-151-1 (πεν: 2-4)-
65.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-10-150-0-
66.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ11-10-152-2-
67.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 25-10-155-190'
68.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15-11-152-2-
69.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ22-11-152-0-
70.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ29-11-153-2-
71.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ13-12-153-090'
72.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ19-12-152-290'
73.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ10-01-163-090'
74.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨ17-01-160-190'
75.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ23-01-162-4-
76.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ30-01-164-290'
77.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ07-02-160-1-
78.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ13-02-162-090'
79.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-02-163-490'
80.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ27-02-162-290'
81.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ05-03-162-6-
82.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ20-03-163-290'
83.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ17-04-160-245'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
84.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ24-01-151-527'
85.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ01-02-150-090'
86.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ08-02-155-1-
87.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ26-04-154-0-
88.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-05-153-3-
89.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ10-05-151-4-
90.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-05-153-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
91.ΚύπελλοΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ15-09-120-190'
92.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ30-09-120-390'
93.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ07-10-123-2-
94.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14-10-121-190'
95.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ20-10-123-190'
96.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ03-11-120-1-
97.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ18-11-121-1Κόκκινη Κάρτα 41'
98.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ16-12-121-390'
99.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ22-12-120-090'
100.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ06-01-133-290'
101.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ13-01-130-1-
102.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ09-02-130-090'
103.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ03-03-131-190'
104.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ10-03-132-190'