facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OFF Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο29/09/1216:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/09/1216:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή30/09/1216:30ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή30/09/1216:30ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/09/1216:30ΚΟΛΛΙΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/09/1216:30ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-3
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή30/09/1216:30ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/09/1216:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.4-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/10/1216:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.3-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/10/1216:30ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.5-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1216:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/10/1216:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/10/1216:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/10/1210:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή07/10/1211:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.5-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή07/10/1216:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο13/10/1216:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/10/1216:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-3
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο13/10/1216:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.7-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο13/10/1216:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1216:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α.2-6
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1211:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-7
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/10/1216:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/10/1216:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/10/1216:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-3
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/10/1216:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1216:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/10/1211:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΑΡΗΣ Η., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/10/1211:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/10/1216:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή21/10/1216:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/11/1215:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/11/1215:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/11/1215:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο03/11/1215:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1215:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο03/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.3-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/11/1215:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/11/1215:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο10/11/1215:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο10/11/1215:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο10/11/1215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΙΟΣΕΣ Β.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/11/1211:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/11/1211:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.5-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/11/1215:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/11/1215:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.3-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/11/1215:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/11/1215:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/11/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/11/1215:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.5-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/11/1215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο17/11/1215:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο17/11/1215:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο17/11/1215:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/11/1215:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/11/1215:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο24/11/1215:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή25/11/1211:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/11/1211:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/11/1215:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/11/1215:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη05/12/1215:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη05/12/1215:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο01/12/1215:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-1
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.0-0
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΟΥΔΗ Σάββατο01/12/1215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/12/1215:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/12/1215:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/12/1211:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/12/1211:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/12/1215:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/12/1215:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο08/12/1215:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1215:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο08/12/1215:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή09/12/1211:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/12/1211:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/12/1215:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/12/1215:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο15/12/1215:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/12/1215:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.1-4
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/12/1215:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/12/1215:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/12/1215:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΑΛΗΣ Π.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/12/1215:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.3-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/12/1215:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦ Κυριακή16/12/1215:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.6-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/12/1215:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-3
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/12/1215:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/12/1215:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/12/1211:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/12/1211:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.1-5
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/12/1215:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/12/1215:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/12/1215:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/01/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/01/1315:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.4-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο05/01/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/01/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή06/01/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/01/1311:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/01/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.3-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Κυριακή06/01/1315:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ Σάββατο12/01/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο12/01/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/01/1311:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/01/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/01/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/01/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/01/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/01/1315:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-4
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο19/01/1315:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/01/1311:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/01/1311:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/01/1311:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/01/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο26/01/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/01/1315:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.4-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή27/01/1311:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.3-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/01/1312:30ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.0-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/01/1315:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.6-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/01/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη06/02/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.5-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/02/1315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Σάββατο02/02/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/02/1315:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-0
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο02/02/1315:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.0-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/02/1315:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/02/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/02/1315:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/02/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.2-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/02/1315:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-1
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/02/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1310:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/02/1311:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1315:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/02/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή10/02/1315:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/02/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.3-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/02/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο16/02/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/02/1315:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-2
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/02/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1315:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-4
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή17/02/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/02/1315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΧΙΖΑΣ Κ.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/02/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/02/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/02/1311:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/02/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/02/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/02/1315:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.3-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/02/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.4-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/03/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/03/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/03/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο02/03/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/03/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο02/03/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.4-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/03/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο09/03/1315:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/03/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/03/1311:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/03/1311:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/03/1315:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΥΡΟΣ Β.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/03/1315:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/03/1315:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή10/03/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΡΑΚΟΣ Γ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/03/1315:45ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/03/1315:45ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-1
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/03/1315:45ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Δ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/03/1311:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.3-5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/03/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή24/03/1315:45ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή24/03/1315:45ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/03/1316:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/03/1316:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/03/1316:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/03/1316:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.4-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή31/03/1311:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή31/03/1317:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.2-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή31/03/1317:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή31/03/1317:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.3-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/04/1317:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-4
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.0-0
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο06/04/1317:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΥΨΑΣ Ι.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/04/1317:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/04/1317:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/04/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/04/1311:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΡΟΥΦ Κυριακή07/04/1317:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/04/1317:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/04/1311:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/04/1317:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή14/04/1317:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1317:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.2-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/04/1317:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/04/1317:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/04/1317:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-4


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο20/04/1317:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/04/1317:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/04/1317:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Σάββατο20/04/1317:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/04/1317:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/04/1317:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/04/1311:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.5-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1317:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/04/1317:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/04/1317:000-3 α.α.
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο27/04/1317:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο27/04/1317:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/04/1317:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/04/1317:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι.4-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο27/04/1317:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή28/04/1317:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-5


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο11/05/1317:30ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.4-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/05/1317:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/05/1317:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β.4-0
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο11/05/1317:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/05/1317:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.7-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο11/05/1317:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/05/1317:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.3-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/05/1317:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΦΟΒΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο18/05/1317:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/05/1317:30ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/05/1317:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/05/1317:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/05/1317:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/05/1317:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή19/05/1310:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-2