facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
¶ Κατηγορία 1ος Όμιλος

¶ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τρίτη22/09/1516:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Τρίτη22/09/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-3
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Τετάρτη23/09/1516:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη23/09/1516:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη23/09/1516:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.4-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη23/09/1516:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/09/1516:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/09/1511:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή27/09/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/09/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή27/09/1516:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.4-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/09/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/09/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο03/10/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/10/1511:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Κυριακή04/10/1516:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/10/1516:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή04/10/1516:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή04/10/1516:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή04/10/1516:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή04/10/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/10/1516:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/10/1516:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-2
ΡΟΥΦ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο10/10/1516:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/10/1511:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/10/1516:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή11/10/1516:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/10/1516:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΡΟΥΦΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο17/10/1516:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/10/1511:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή18/10/1512:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/10/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/10/1516:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΙΛΙΟΥ Κυριακή18/10/1516:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή18/10/1516:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή18/10/1516:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/10/1516:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.4-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/10/1516:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΡΟΥΦ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο24/10/1516:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/10/1511:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/10/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή25/10/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/10/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/10/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/11/1511:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/11/1511:15ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή01/11/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/11/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή01/11/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Κυριακή01/11/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο07/11/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-1
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο07/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/11/1511:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/11/1515:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/11/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή08/11/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/11/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο14/11/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/11/1511:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/11/1511:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/11/1511:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή15/11/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/11/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο21/11/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-5
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο21/11/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/11/1511:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή22/11/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/11/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/11/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή22/11/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/11/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο28/11/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.6-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/11/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/11/1511:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή29/11/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/11/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/12/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/12/1511:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή06/12/1515:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/12/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/12/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή06/12/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή06/12/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/12/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/12/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/12/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/12/1511:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/12/1515:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο19/12/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/12/1511:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΦΟΒΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/12/1511:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή20/12/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή20/12/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/12/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή20/12/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/12/1515:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/01/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/01/1611:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Κυριακή10/01/1612:15ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/01/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή10/01/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/01/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο16/01/1615:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο16/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/01/1615:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/01/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Κυριακή17/01/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή17/01/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή17/01/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/01/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο23/01/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή24/01/1611:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή24/01/1611:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Κυριακή24/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή24/01/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή24/01/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/01/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο30/01/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-5
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/01/1611:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.3-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΡΟΥΦΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή31/01/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.4-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή31/01/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή31/01/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή31/01/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή07/02/1611:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/02/1611:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Κυριακή07/02/1612:15ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/02/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/02/1615:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/02/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή07/02/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/02/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-3
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο13/02/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/02/1611:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή14/02/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή14/02/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/02/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΦΟΒΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/02/1611:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/02/1611:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Κυριακή21/02/1612:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή21/02/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή21/02/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή21/02/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/02/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.3-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο27/02/1615:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-3
ΡΟΥΦ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο27/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή28/02/1611:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή28/02/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή28/02/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή28/02/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή28/02/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο05/03/1615:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/03/1611:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή06/03/1611:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή06/03/1612:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή06/03/1615:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/03/1615:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή06/03/1615:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή06/03/1615:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο12/03/1615:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/03/1615:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/03/1615:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/03/1615:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/03/1615:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο12/03/1615:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-0
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Σάββατο12/03/1615:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/03/1615:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.4-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/03/1615:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο19/03/1615:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/03/1611:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/03/1611:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή20/03/1615:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/03/1615:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/03/1615:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-6
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή27/03/1616:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/03/1616:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή27/03/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή27/03/1616:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/03/1616:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Κυριακή27/03/1616:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/03/1616:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/04/1616:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/04/1611:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή03/04/1611:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή03/04/1616:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή03/04/1616:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/04/1616:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή03/04/1616:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή03/04/1616:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/04/1611:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.6-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Κυριακή10/04/1613:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή10/04/1616:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/04/1616:30ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.5-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή10/04/1616:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή10/04/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή10/04/1616:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-0
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Κυριακή10/04/1616:45ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/04/1617:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/04/1611:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Κυριακή17/04/1611:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/04/1617:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή17/04/1617:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή17/04/1617:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/04/1617:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή17/04/1617:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο23/04/1617:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή24/04/1610:30ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-2
ΡΟΥΦ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Κυριακή24/04/1610:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.4-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Κυριακή24/04/1617:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή24/04/1617:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/04/1617:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/04/1617:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/04/1617:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1