facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
¶ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< ¶ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α΄Κατηγορία - θέσεις 23-24 γενικής κατάταξης >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Τρίτη22/09/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.4-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη23/09/1516:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη23/09/1516:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη23/09/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη23/09/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/09/1516:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/09/1516:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο26/09/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Κυριακή27/09/1516:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή27/09/1516:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/10/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/10/1516:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/10/1516:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή04/10/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.3-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/10/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/10/1516:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο10/10/1516:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.3-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/10/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο10/10/1516:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή11/10/1516:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.3-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή11/10/1516:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/10/1516:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.3-3
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/10/1516:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/10/1516:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/10/1516:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.4-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/10/1516:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή18/10/1516:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/10/1516:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/10/1516:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.6-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο24/10/1516:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/10/1516:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο24/10/1516:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο24/10/1516:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο24/10/1516:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/10/1516:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή25/10/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-3
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/10/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο31/10/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή01/11/1512:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/11/1512:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/11/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/11/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο07/11/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο07/11/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/11/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο07/11/1515:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή08/11/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-2
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/11/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/11/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/11/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Κυριακή15/11/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/11/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο21/11/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/11/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/11/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή22/11/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/11/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/11/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/11/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή29/11/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή29/11/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο05/12/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΠΕΥΚΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/12/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.4-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/12/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή06/12/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/12/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΕΥΚΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/12/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/12/1515:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο12/12/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/12/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή13/12/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/12/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.4-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/12/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο19/12/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΥΚΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή20/12/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.6-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/01/1615:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/01/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/01/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Κυριακή10/01/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/01/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/01/1615:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο16/01/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/01/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/01/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/01/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/01/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/01/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Κυριακή17/01/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/01/1615:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/01/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-6
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο23/01/1615:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/01/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/01/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή24/01/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο30/01/1615:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.4-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/01/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο30/01/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/01/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή31/01/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/02/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-7
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/02/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/02/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή07/02/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/02/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΕΥΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο13/02/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο13/02/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/02/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/02/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή14/02/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/02/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΥΚΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/02/1611:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/02/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.5-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/02/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή21/02/1615:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο27/02/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο27/02/1615:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο27/02/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.4-0
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/02/1615:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο27/02/1615:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή28/02/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/03/1615:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/03/1615:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/03/1615:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο05/03/1615:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Κυριακή06/03/1615:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/03/1615:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/03/1615:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/03/1615:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο12/03/1615:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.2-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο12/03/1615:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/03/1615:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
ΠΕΥΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο12/03/1615:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/03/1615:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/03/1615:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο12/03/1615:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο12/03/1615:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο19/03/1615:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/03/1615:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/03/1615:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/03/1615:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/03/1615:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/03/1615:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή20/03/1615:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο26/03/1615:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/03/1615:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο26/03/1615:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/03/1615:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.5-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/03/1615:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο26/03/1615:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.5-1
ΙΑΣΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο26/03/1615:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή27/03/1616:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π.2-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/04/1616:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο02/04/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/04/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/04/1616:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/04/1616:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-4
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο02/04/1616:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/04/1616:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/04/1616:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο09/04/1616:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/04/1616:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.5-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/04/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.5-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο09/04/1616:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη13/04/1617:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη13/04/1617:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη13/04/1617:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη13/04/1617:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/04/1617:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/04/1617:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/04/1617:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-5
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΡΟΥΦ Σάββατο16/04/1617:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/04/1617:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο16/04/1617:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Β.3-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο23/04/1617:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/04/1617:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο23/04/1617:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΠΕΥΚΗΙΛΙΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/04/1610:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή24/04/1617:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-2