facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Νέων 3ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Νέων 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Νέων 4ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο26/09/1509:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/09/1509:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/09/1509:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο26/09/1513:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.5-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο26/09/1518:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο26/09/1518:45ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/10/1517:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο03/10/1518:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΙΣΣΑ Α.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/10/1519:00ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/10/1519:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/10/1509:30ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΙΣΣΑΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/10/1516:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΙΣΣΑΣ Α.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/10/1511:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/10/1511:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΡΟΥΦ Σάββατο10/10/1511:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΡΑΣ Χ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο10/10/1517:00ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.3-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/10/1518:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή11/10/1517:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/10/1510:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο17/10/1513:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΜΑΡΡΑΣ Χ.6-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο17/10/1518:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΙΣΣΑΣ Α.1-6
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/10/1518:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/10/1509:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Ν.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή18/10/1517:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/10/1509:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΑΚΚΑΣ Σ.0-7
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/10/1511:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/10/1518:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/10/1518:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο24/10/1520:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.5-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή25/10/1518:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο31/10/1511:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο31/10/1511:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο31/10/1517:00ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο31/10/1518:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΙΣΣΑΣ Α.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο31/10/1518:15ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/11/1520:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΙΣΣΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο07/11/1509:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/11/1516:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο07/11/1516:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/11/1518:00ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/11/1518:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/11/1512:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο14/11/1518:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο14/11/1518:15ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή15/11/1516:30ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή15/11/1520:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/11/1514:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/11/1517:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/11/1510:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/11/1518:15ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/11/1518:15ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/11/1512:15ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο28/11/1512:15ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΡΑΣ Χ.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/11/1518:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή29/11/1518:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/11/1520:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ3-0 α.α.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο05/12/1514:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.5-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/12/1516:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.3-4
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή06/12/1510:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/12/1518:00ΓΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Τετάρτη09/12/1516:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΡΑΣ Χ.3-2