facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Παμπαίδων 5ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 4ος Όμιλος
Παμπαίδων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/09/1510:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/09/1513:45ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/09/1509:30ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.5-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/09/1512:45ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-3
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/11/1512:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/10/1511:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-3
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/10/1513:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/10/1518:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.6-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/10/1515:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/10/1518:30ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/10/1509:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/10/1518:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/10/1520:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-5
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή25/10/1517:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-8
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή13/12/1510:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΑΛΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/11/1512:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/11/1518:00ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο07/11/1518:00ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ Β.4-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/11/1519:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή08/11/1509:30ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/11/1512:45ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/11/1517:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/11/1519:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή22/11/1510:00ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ Β.0-6
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/11/1513:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/12/1510:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/12/1517:45ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/12/1519:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.6-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/12/1516:30ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ Β.1-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/12/1518:00ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ Β.0-8


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/12/1509:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/12/1511:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.8-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/12/1518:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/12/1518:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-5
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή20/12/1510:00ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/01/1612:45ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/01/1613:00ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο16/01/1614:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/01/1609:00ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/01/1618:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/01/1609:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/01/1611:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.8-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/01/1612:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/01/1618:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή31/01/1610:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-1