facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
A Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/09/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/09/1616:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/09/1616:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/09/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΡΟΥΦΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/09/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή18/09/1616:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/09/1616:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/09/1616:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΡΟΥΦ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο24/09/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή25/09/1616:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/09/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή25/09/1616:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/09/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.4-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή25/09/1616:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο01/10/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/10/1616:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/10/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/10/1616:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή02/10/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.4-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή02/10/1616:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/10/1616:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/10/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/10/1616:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή09/10/1616:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/10/1616:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.5-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΡΟΥΦΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/10/1616:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/10/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/10/1616:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο15/10/1616:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο15/10/1616:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/10/1616:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή16/10/1616:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΥΚΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/10/1616:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή16/10/1616:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/10/1616:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/10/1616:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/10/1616:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή23/10/1616:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή23/10/1616:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/10/1616:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-0
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη02/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο29/10/1616:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/10/1616:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Σάββατο29/10/1616:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή30/10/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/10/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/10/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/10/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/10/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/11/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή06/11/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/11/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/11/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-1
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο12/11/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή13/11/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή13/11/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/11/1611:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-2
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή20/11/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/11/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή20/11/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/11/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/11/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Σάββατο26/11/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο26/11/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/11/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/11/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή27/11/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/12/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/12/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/12/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/12/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή04/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/12/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Πέμπτη22/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο10/12/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/12/1611:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή11/12/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.4-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/12/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/12/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/12/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/12/1615:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/12/1612:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/12/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή18/12/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/12/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-0
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/01/1711:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή08/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/01/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΡΟΥΦ Σάββατο14/01/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή15/01/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/01/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/01/1715:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/01/1715:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/01/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/01/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/01/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/01/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/01/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-3
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Σάββατο28/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/01/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή29/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΥΚΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/01/1715:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΕΥΚΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/02/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο04/02/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/02/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-2
ΡΟΥΦ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Σάββατο04/02/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/02/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/02/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2
ΠΕΥΚΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο11/02/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο11/02/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/02/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/02/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/02/1715:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-4
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/02/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-3
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο18/02/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.4-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή19/02/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/02/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-5
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/02/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/02/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο04/03/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/03/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή05/03/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/03/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή05/03/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/03/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/03/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο11/03/1715:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/03/1715:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο11/03/1715:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/03/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/03/1715:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή12/03/1715:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη22/03/1715:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/03/1715:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/03/1715:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/03/1712:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/03/1715:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/03/1715:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/03/1715:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο25/03/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο25/03/1715:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΕΥΚΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή26/03/1711:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/03/1716:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.4-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή26/03/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/03/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή26/03/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή26/03/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΡΟΥΦΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/04/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/04/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή02/04/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/04/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/04/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή02/04/1716:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/04/1716:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή02/04/1716:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή09/04/1711:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή09/04/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή09/04/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/04/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.3-1
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Κυριακή09/04/1716:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/04/1716:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή09/04/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/04/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/04/1716:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/04/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή23/04/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/04/1716:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/04/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/04/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/04/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/04/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο29/04/1717:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/04/1717:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή30/04/1711:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/04/1717:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή30/04/1717:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/04/1717:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.6-1
ΡΟΥΦ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή30/04/1717:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/04/1717:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/05/1717:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο06/05/1717:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/05/1717:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή07/05/1717:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/05/1717:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/05/1717:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/05/1717:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή07/05/1717:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-1