facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/09/1616:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/09/1616:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/09/1616:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΦΟΒΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/09/1611:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή25/09/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/09/1616:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/09/1616:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/09/1616:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/10/1616:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο01/10/1616:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΙΛΙΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΦΟΒΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/10/1611:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.8-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/10/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή02/10/1616:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή02/10/1616:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Κυριακή02/10/1616:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Σάββατο08/10/1616:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/10/1616:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/10/1616:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/10/1613:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/10/1616:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή09/10/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/10/1616:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/10/1616:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/10/1616:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο15/10/1616:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο15/10/1616:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β.3-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο15/10/1616:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή16/10/1616:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή16/10/1616:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/10/1616:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/10/1616:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Σάββατο22/10/1616:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή23/10/1615:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/10/1616:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/10/1616:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή23/10/1616:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/10/1616:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/10/1616:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/10/1616:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο29/10/1616:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο29/10/1616:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο29/10/1616:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή30/10/1611:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/10/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Κυριακή30/10/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/11/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/11/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.6-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/11/1611:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή06/11/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.4-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/11/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή06/11/1615:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/11/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΦΟΒΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/11/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/11/1615:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο12/11/1615:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/11/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή13/11/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/11/1615:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Σάββατο19/11/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.3-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/11/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/11/1611:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/11/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/11/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/11/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-4
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/11/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/11/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/11/1615:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο26/11/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Κυριακή27/11/1612:15ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/11/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο03/12/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/12/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-6
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Σάββατο03/12/1615:15ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/12/1611:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/12/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/12/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/12/1615:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/12/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο10/12/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή11/12/1612:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/12/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΦΟΒΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/12/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΙΛΙΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Σάββατο17/12/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/12/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο17/12/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/12/1613:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή18/12/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή18/12/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/01/1715:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/01/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΟΥΔΗ Σάββατο07/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/01/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΟΥΦ Κυριακή08/01/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.5-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΦΟΒΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/01/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή08/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/01/1715:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/01/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΙΛΙΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-6
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/01/1713:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή15/01/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή15/01/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/01/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΙΛΙΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο21/01/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-5
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/01/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο21/01/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/01/1711:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/01/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/01/1715:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/01/1711:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.4-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/01/1715:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή29/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Κυριακή29/01/1715:15ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/02/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΙΛΙΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο04/02/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/02/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή05/02/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Κυριακή05/02/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/02/1715:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Σάββατο11/02/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/02/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/02/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-7
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/02/1711:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή12/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή12/02/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΙΣΣΑ Α.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Κυριακή12/02/1715:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/02/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/02/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/02/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΓΟΥΔΗ Σάββατο18/02/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/02/1711:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή19/02/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/02/1715:15ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/03/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/03/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΟΥΦ Σάββατο04/03/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΙΛΙΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-4
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/03/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/03/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή05/03/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/03/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο11/03/1715:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο11/03/1715:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΟΥΔΗ Σάββατο11/03/1715:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/03/1710:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/03/1715:15ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή12/03/1715:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή12/03/1715:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/03/1715:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/03/1715:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/03/1715:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο18/03/1715:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/03/1715:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/03/1711:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.3-4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή19/03/1715:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή19/03/1715:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο25/03/1715:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/03/1715:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/03/1715:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ Σάββατο25/03/1715:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/03/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή26/03/1716:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή26/03/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή26/03/1716:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΥΦ Σάββατο01/04/1716:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.1-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/04/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-6
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/04/1716:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΙΛΙΟΥ Σάββατο01/04/1716:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/04/1716:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή02/04/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή02/04/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή02/04/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/04/1716:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/04/1716:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-3
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Σάββατο08/04/1716:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο08/04/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/04/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/04/1716:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο08/04/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο08/04/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.3-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή23/04/1711:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΩΤΗ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.4-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή23/04/1711:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΡΟΥΦ Κυριακή23/04/1711:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/04/1711:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-4
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/04/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή23/04/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή23/04/1711:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/04/1711:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/04/1711:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/04/1711:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή30/04/1711:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή30/04/1711:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή30/04/1711:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/04/1711:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/04/1711:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΟΥΔΗ Κυριακή30/04/1711:00


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΦΟΒΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ