facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/09/1716:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.1-5
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/09/1716:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-0 (πεν: 3-4)
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/09/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο09/09/1716:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/09/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-0 (πεν: 4-3)
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/09/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/09/1716:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/09/1716:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/09/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0 (πεν: 3-5)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο09/09/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-2 παρ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/09/1716:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΒΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/09/1716:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2 (πεν: 6-5)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/09/1716:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0 (πεν: 3-2)
ΠΟΨ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/09/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/09/1716:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α.1-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο09/09/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/09/1717:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή10/09/1709:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2 παρ.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/09/1710:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/09/1710:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-2 (πεν: 4-2)
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/09/1710:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/09/1710:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/09/1710:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/09/1710:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/09/1711:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή10/09/1712:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/09/1713:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/09/1713:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/09/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/09/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-3 (πεν: 3-1)
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/09/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.5-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/09/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/09/1716:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.4-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/09/1716:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-3
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΟΥΔΗ Κυριακή10/09/1716:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή10/09/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή10/09/1716:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/09/1716:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή10/09/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή10/09/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/09/1716:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/09/1716:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0 παρ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/09/1716:30ΖΥΓΑΣ Π., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-5 παρ.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή10/09/1716:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.6-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Κυριακή10/09/1716:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-3 (πεν: 5-4)


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/09/1716:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2 (πεν: 2-3)
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/09/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/09/1716:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.4-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/09/1716:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.1-1 (πεν: 4-5)
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/09/1716:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/09/1716:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1 (πεν: 3-5)
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/09/1716:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/09/1710:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/09/1710:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/09/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/09/1710:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή17/09/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/09/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.1-3 παρ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/09/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/09/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-3 (πεν: 1-3)
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή17/09/1716:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.4-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/09/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-7
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/09/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/09/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-3 (πεν: 3-4)
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/09/1716:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-0 (πεν: 5-6)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/09/1716:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/09/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη27/09/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη27/09/1716:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη27/09/1716:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη27/09/1716:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.4-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη27/09/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη27/09/1716:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.6-5 παρ.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη27/09/1716:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1 παρ.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη27/09/1716:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη27/09/1716:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη27/09/1716:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1 (πεν: 2-4)
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη27/09/1716:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-0
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΡΟΥΦ Τετάρτη27/09/1716:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη27/09/1716:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Τετάρτη27/09/1716:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη27/09/1716:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη27/09/1716:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη27/09/1716:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-0 παρ.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη28/09/1716:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1 (πεν: 4-5)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη04/10/1715:45ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.5-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη04/10/1715:45ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-3 παρ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη04/10/1715:45ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1 παρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΛΙΟΥ Τετάρτη04/10/1715:45ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη04/10/1715:45ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη04/10/1715:45ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α.1-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη04/10/1715:45ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-1 παρ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη04/10/1715:45ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη04/10/1715:45ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-2 (πεν: 0-2)
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Τετάρτη04/10/1715:45ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Τετάρτη18/10/1715:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη18/10/1715:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη18/10/1715:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη18/10/1715:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.0-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη18/10/1715:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη18/10/1715:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-2 παρ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη25/10/1715:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη25/10/1715:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη25/10/1715:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-3 (πεν: 5-3)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη25/10/1715:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη25/10/1715:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη25/10/1715:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-1 παρ.
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΓΟΥΔΗ Τετάρτη25/10/1715:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη25/10/1715:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη25/10/1715:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη25/10/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη15/11/1714:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη22/11/1714:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη22/11/1714:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη22/11/1714:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη22/11/1714:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη22/11/1714:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη22/11/1714:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη22/11/1714:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.