facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/09/1717:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/09/1717:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/09/1717:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή17/09/1717:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/09/1717:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/09/1717:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/09/1717:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/09/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/09/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/09/1711:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/09/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή24/09/1716:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/09/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.6-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/10/1710:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/10/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-2
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή01/10/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή01/10/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή01/10/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή01/10/1716:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο07/10/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1716:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/10/1716:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή08/10/1716:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή08/10/1716:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή08/10/1716:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/10/1716:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή15/10/1716:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/10/1716:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή15/10/1716:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/10/1716:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο21/10/1716:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΡΟΥΦΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή22/10/1716:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/10/1716:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή22/10/1716:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή22/10/1716:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/10/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Κυριακή29/10/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/10/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή29/10/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/10/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/11/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/11/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή05/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/11/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΙΛΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/11/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.5-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή12/11/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/11/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή12/11/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή12/11/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή12/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/11/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/11/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή19/11/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/11/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο25/11/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/11/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή26/11/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή26/11/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή26/11/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή26/11/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή03/12/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή03/12/1715:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/12/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή03/12/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή03/12/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/12/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή10/12/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή10/12/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/12/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/12/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/12/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/12/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/12/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή17/12/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/12/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο06/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/01/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή07/01/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή07/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/01/1815:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή07/01/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/01/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/01/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή14/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/01/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/01/1815:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή14/01/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή14/01/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή21/01/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Κυριακή21/01/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/01/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή21/01/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/01/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή28/01/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή28/01/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή28/01/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή28/01/1815:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή28/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/02/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/02/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.4-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/02/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.3-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Κυριακή04/02/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/02/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/02/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή04/02/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/02/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/02/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή11/02/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή11/02/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή11/02/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/02/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή11/02/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή11/02/1815:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή11/02/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/02/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Κυριακή25/02/1815:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/02/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/02/1815:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/02/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/02/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή25/02/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/03/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/03/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/03/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή04/03/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή04/03/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/03/1815:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΙΛΙΟΥ Κυριακή04/03/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/03/1815:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/03/1815:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/03/1815:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/03/1815:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/03/1815:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/03/1815:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή11/03/1815:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/03/1815:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/03/1815:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο17/03/1815:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/03/1815:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/03/1815:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή18/03/1815:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή18/03/1815:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/03/1815:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή18/03/1815:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/03/1815:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/03/1815:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/03/1815:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/03/1815:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/03/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/03/1816:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/03/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή25/03/1816:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή25/03/1816:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.3-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο31/03/1816:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/03/1816:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/03/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή01/04/1816:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/04/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή01/04/1816:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/04/1816:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/04/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-3


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/04/1816:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή15/04/1816:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή15/04/1816:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/04/1816:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/04/1816:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/04/1816:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή15/04/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/04/1816:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.4-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/04/1816:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/04/1816:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/04/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/04/1816:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή22/04/1816:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Κυριακή22/04/1816:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή22/04/1816:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/04/1816:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/04/1817:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΙΛΙΟΥ Κυριακή29/04/1817:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/04/1817:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή29/04/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/04/1817:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/04/1817:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/04/1817:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή29/04/1817:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο05/05/1817:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο05/05/1817:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/05/1817:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/05/1817:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/05/1817:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΡΟΥΦ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο05/05/1817:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/05/1817:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο05/05/1817:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2