facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/09/1711:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/09/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/09/1716:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/09/1716:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.5-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/09/1716:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Δ.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/09/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/09/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/10/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/10/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/10/1716:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.7-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/10/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή01/10/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/10/1716:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/10/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/10/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/10/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ.2-6
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή08/10/1711:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/10/1716:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/10/1716:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1716:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/10/1716:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/10/1711:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/10/1711:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/10/1716:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/10/1716:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή15/10/1716:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/10/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.7-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/10/1716:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/10/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/10/1711:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/10/1716:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1716:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/10/1716:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/10/1716:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή29/10/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/10/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/10/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/10/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/10/1715:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/10/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/11/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΙΛΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/11/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/11/1711:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1712:15ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή05/11/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/11/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.6-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/11/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/11/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/11/1711:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/11/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/11/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή19/11/1711:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1712:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή19/11/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/11/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.2-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/11/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/11/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή26/11/1711:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/11/1711:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/11/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/12/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΩΤΗ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/12/1711:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/12/1712:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.2-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή03/12/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΥΓΑΣ Π.2-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/12/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/12/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/12/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/12/1710:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-5
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/12/1711:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/12/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/12/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.5-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/12/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/12/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/12/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/12/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/12/1711:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή17/12/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-2
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΙΛΙΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΙΑΣΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΑΣΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΙΑΣΩΝ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΙΑΣΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΑΣΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΙΑΣΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΑΣΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ