facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία αγώνες κατάταξης θέσεις 37-38-39 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/09/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/09/1716:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/09/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/09/1716:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή24/09/1716:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή24/09/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/09/1716:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/09/1716:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/09/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1716:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/09/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/10/1713:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/10/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/10/1716:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/10/1716:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΒΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο07/10/1716:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/10/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/10/1716:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/10/1716:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1716:15ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/10/1716:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/10/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/10/1716:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/10/1713:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή15/10/1716:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/10/1716:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/10/1716:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/10/1716:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/10/1716:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/10/1716:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/10/1716:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/10/1716:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1716:15ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο28/10/1716:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-4
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/10/1716:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/10/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/10/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/10/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή29/10/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/10/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο04/11/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/11/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο04/11/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/11/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/11/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/11/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/11/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο11/11/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/11/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή12/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/11/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο18/11/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/11/1715:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/11/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/11/1715:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/11/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή19/11/1715:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/11/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο25/11/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο25/11/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο25/11/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1712:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/11/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/11/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/12/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/12/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-5
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-1
ΒΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/12/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/12/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή03/12/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1715:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/12/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/12/1715:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.4-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/12/1715:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/12/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/12/1711:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/12/1712:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/12/1715:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/12/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/12/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/12/1715:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή17/12/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή17/12/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/12/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή17/12/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/01/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο06/01/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο06/01/1815:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-0
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο06/01/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/01/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/01/1815:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/01/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-5
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/01/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/01/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/01/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/01/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/01/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή14/01/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/01/1815:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο20/01/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-5
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/01/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/01/1815:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/01/1811:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/01/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/01/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/01/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο27/01/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-2
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο27/01/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο27/01/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.4-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο27/01/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή28/01/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/01/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο03/02/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΒΥΡΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/02/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/02/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.4-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/02/1811:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/02/1812:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/02/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/02/1815:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/02/1815:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/02/1815:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/02/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.5-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/02/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.0-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/02/1812:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/02/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1815:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΙΛΙΟΥ Σάββατο24/02/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο24/02/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/02/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/02/1811:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή25/02/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή25/02/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή25/02/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/03/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/03/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/03/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/03/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/03/1815:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/03/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή04/03/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/03/1815:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1815:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο10/03/1815:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/03/1815:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/03/1811:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή11/03/1815:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/03/1815:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/03/1815:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή11/03/1815:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο17/03/1815:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο17/03/1815:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/03/1815:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/03/1811:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/03/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/03/1815:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή18/03/1815:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/03/1815:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1816:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΙΛΙΟΥ Σάββατο31/03/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο31/03/1816:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο31/03/1816:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/04/1811:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/04/1816:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/04/1816:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.0-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1816:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/04/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/04/1816:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/04/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/04/1816:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/04/1816:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.4-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο14/04/1816:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο14/04/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/04/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/04/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο21/04/1816:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/04/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/04/1811:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/04/1816:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή22/04/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή22/04/1816:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/04/1816:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο28/04/1817:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο28/04/1817:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/04/1817:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/04/1817:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο28/04/1817:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.4-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/04/1817:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/05/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.0-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΙΛΙΟΥ Σάββατο05/05/1817:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο05/05/1817:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/05/1817:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1817:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1817:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο05/05/1817:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/05/1817:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/05/1817:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο12/05/1817:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/05/1817:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο12/05/1817:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/05/1817:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/05/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΥΡΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/05/1817:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο12/05/1817:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/05/1817:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/05/1817:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/05/1817:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.4-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή20/05/1817:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή20/05/1817:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1