facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο30/09/1716:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.3-1
ΠΟΨ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/10/1709:45ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1710:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/10/1710:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Κυριακή01/10/1711:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή01/10/1716:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.7-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/10/1716:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/10/1716:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΨΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/10/1711:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή08/10/1711:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή08/10/1711:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/10/1713:15ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/10/1716:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΠΟΨ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/10/1711:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή15/10/1711:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/10/1711:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/10/1716:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/10/1716:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/10/1716:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/10/1716:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/10/1709:30ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/10/1710:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/10/1711:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.6-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή22/10/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-2
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΟΨΠΕΥΚΗΣ Κυριακή22/10/1711:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/11/1715:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο04/11/1715:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1709:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/11/1711:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-4
ΠΟΨ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1711:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή05/11/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/11/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/11/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β.3-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/11/1709:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/11/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Κυριακή12/11/1712:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/11/1712:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-2
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή12/11/1715:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΡΟΥΦ Σάββατο18/11/1715:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/11/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-1
ΠΟΨ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/11/1715:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/11/1711:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/11/1715:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή19/11/1715:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο25/11/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/11/1709:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/11/1709:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή26/11/1709:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/11/1709:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-0
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή26/11/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο02/12/1715:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-0
ΠΟΨ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/12/1715:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/12/1715:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/12/1711:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/12/1711:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΕΥΚΗΣ Κυριακή03/12/1715:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/12/1715:00ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΟΨΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/12/1715:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Σάββατο09/12/1715:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/12/1715:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/12/1712:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/12/1712:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο16/12/1715:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/12/1715:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή17/12/1712:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/12/1715:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-4
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/12/1715:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-5
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/12/1715:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Σάββατο06/01/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/01/1809:00ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/01/1809:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-1
ΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/01/1812:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή07/01/1815:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1815:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/01/1815:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/01/1811:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/01/1811:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή14/01/1812:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.5-0
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/01/1815:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο20/01/1815:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΟΨΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/01/1815:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/01/1811:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή21/01/1812:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.5-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/01/1815:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-1
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή21/01/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.0-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο27/01/1815:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο27/01/1815:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/01/1815:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/01/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/01/1812:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-3
ΠΟΨ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή28/01/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.0-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή28/01/1815:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/02/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.6-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/02/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/02/1815:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΟΨΡΟΥΦ Κυριακή04/02/1812:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/02/1815:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/02/1815:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-0
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/02/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/02/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο10/02/1815:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/02/1815:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-3
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/02/1811:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-6
ΠΟΨ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.8-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Κυριακή11/02/1811:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/02/1811:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/02/1815:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/02/1815:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/02/1815:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1815:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/02/1810:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή25/02/1812:00
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή25/02/1815:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΟΨ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΨ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΟΨ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΟΨ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΨ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ