facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο30/09/1716:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/10/1711:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/10/1711:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/10/1713:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΑΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/10/1716:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/10/1716:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-6
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/10/1716:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο07/10/1716:00ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.7-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/10/1716:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/10/1709:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/10/1716:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο14/10/1716:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/10/1716:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/10/1709:30ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/10/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/10/1711:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/10/1716:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο21/10/1716:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/10/1716:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/10/1711:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/10/1711:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/10/1716:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/10/1716:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-4
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο04/11/1715:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/11/1709:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/11/1715:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή05/11/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/11/1715:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/11/1715:00ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/11/1709:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή12/11/1711:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/11/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή12/11/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-4
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή12/11/1715:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/11/1715:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο18/11/1715:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/11/1715:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο18/11/1715:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.6-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/11/1712:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη29/11/1716:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1709:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.6-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή26/11/1711:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/11/1711:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/11/1712:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή26/11/1715:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-1
ΑΡΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή26/11/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΙΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο02/12/1715:00ΙΣΣΑ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/12/1715:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/12/1709:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.3-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή03/12/1709:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/12/1709:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/12/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο09/12/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο09/12/1715:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/12/1709:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.3-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/12/1711:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/12/1715:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/12/1715:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο16/12/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.7-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/12/1715:00ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/12/1709:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/12/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/12/1712:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/12/1712:15ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/01/1815:00ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/01/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/01/1809:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή07/01/1811:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/01/1812:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/01/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.5-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο13/01/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.8-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/01/1809:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-4
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/01/1811:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/01/1811:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/01/1812:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/01/1815:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο20/01/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/01/1809:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/01/1809:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/01/1812:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/01/1815:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/01/1815:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο27/01/1815:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο27/01/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο27/01/1815:00ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο27/01/1815:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή28/01/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/01/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-1
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο03/02/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/02/1809:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/02/1811:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/02/1811:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/02/1812:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/02/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-2
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο10/02/1815:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.7-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/02/1815:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο10/02/1815:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/02/1815:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/02/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/02/1815:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/02/1815:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο24/02/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/02/1809:00ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή25/02/1811:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/02/1812:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή25/02/1815:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-1
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/03/1815:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/03/1815:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/03/1815:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/03/1809:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-4
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή04/03/1815:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/03/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.3-1
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο10/03/1815:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/03/1809:30ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/03/1811:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή11/03/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/03/1811:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.4-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/03/1815:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/03/1815:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο17/03/1815:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο17/03/1815:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΝΙΩΤΗ Α.4-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/03/1809:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/03/1810:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/03/1812:30ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο31/03/1816:30ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-0
ΑΡΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/04/1810:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/04/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/04/1811:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/04/1811:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/04/1816:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/04/1816:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/04/1810:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/04/1811:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή15/04/1811:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/04/1813:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/04/1816:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.3-2
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο21/04/1816:30ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/04/1816:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-3
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/04/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/04/1816:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/04/1811:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/04/1811:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-2
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/04/1817:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/04/1810:00ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/04/1810:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.5-4
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/04/1813:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/04/1813:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο05/05/1817:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο05/05/1817:00ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-3
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/05/1810:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0
ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/05/1810:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/05/1810:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/05/1810:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-4
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010