facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 6ος Όμιλος

<< Νέων 5ος Όμιλος
Νέων 7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΡΟΥΦ Σάββατο30/09/1709:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.4-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο30/09/1709:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1713:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1720:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/10/1709:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.5-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/10/1719:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο07/10/1709:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο07/10/1709:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.0-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο07/10/1713:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο07/10/1713:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή08/10/1717:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/10/1720:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1709:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1711:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1718:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/10/1713:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-1
ΡΟΥΦ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή15/10/1718:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/10/1718:30ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο21/10/1709:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.4-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/10/1709:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο21/10/1711:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο21/10/1711:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή22/10/1711:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/10/1718:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΡΟΥΦ Σάββατο04/11/1709:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο04/11/1712:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/11/1717:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/11/1717:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή05/11/1717:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1719:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Σάββατο11/11/1709:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.7-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο11/11/1709:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο11/11/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο11/11/1711:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή12/11/1713:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/11/1717:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/11/1710:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.4-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/11/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.5-1
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο18/11/1711:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.2-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο18/11/1717:30ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/11/1717:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή19/11/1717:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο25/11/1709:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο25/11/1711:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο25/11/1714:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.5-0
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΡΟΥΦ Σάββατο25/11/1717:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.6-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή26/11/1710:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/11/1718:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/12/1710:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Σάββατο02/12/1711:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο02/12/1712:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Σάββατο02/12/1718:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή03/12/1717:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή03/12/1719:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο09/12/1709:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-6
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο09/12/1710:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο09/12/1711:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο09/12/1717:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/12/1718:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/12/1719:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο16/12/1711:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΡΟΥΦ Σάββατο16/12/1711:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο16/12/1718:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή17/12/1712:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.6-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή17/12/1717:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Κυριακή17/12/1718:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2