facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 4ος Όμιλος

<< Παίδων 3ος Όμιλος
Παίδων 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/09/1709:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-3
ΒΥΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο23/09/1709:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-10
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/09/1710:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/09/1711:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο23/09/1711:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο23/09/1712:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-5
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο23/09/1719:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/09/1710:45ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.5-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο30/09/1711:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο30/09/1711:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο30/09/1711:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο30/09/1711:30ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/09/1713:30ΖΗΣΗΣ Δ.5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΓΟΥΔΗ Σάββατο30/09/1718:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο07/10/1711:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-5
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1715:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/10/1718:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΓΟΥΔΗ Σάββατο07/10/1718:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-4
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο07/10/1720:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.6-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/10/1710:00ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/10/1713:15ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο14/10/1711:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1711:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΥΡΩΝΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο14/10/1712:00ΙΣΣΑ Α.6-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο14/10/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/10/1712:30ΧΙΟΝΗΣ Α.4-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/10/1720:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/10/1711:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.7-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/10/1709:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο21/10/1710:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο21/10/1718:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/10/1718:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/10/1710:00ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/10/1713:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή22/10/1718:30ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΒΥΡΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΒΥΡΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΒΥΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΥΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ