facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 5ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 4ος Όμιλος
Παμπαίδων 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/10/1710:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/10/1711:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.5-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο07/10/1711:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο07/10/1715:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο07/10/1718:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.5-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή08/10/1711:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-11


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/10/1711:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1713:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/10/1714:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/10/1719:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/10/1710:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή15/10/1720:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-9


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/10/1709:00ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.2-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/10/1711:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο21/10/1711:45ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/10/1712:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.7-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/10/1717:00ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή22/10/1711:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-7


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο04/11/1709:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.10-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο04/11/1709:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.4-4
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/11/1711:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/11/1712:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο04/11/1713:00ΣΑΡΡΗΣ Α.2-8
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο04/11/1717:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο11/11/1709:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/11/1710:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο11/11/1711:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο11/11/1716:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο11/11/1717:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο11/11/1718:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/11/1709:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/11/1709:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/11/1711:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο18/11/1718:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/11/1709:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή19/11/1709:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.5-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο25/11/1713:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο25/11/1716:15ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο25/11/1716:30ΣΑΡΡΗΣ Α.0-7
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο25/11/1717:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή26/11/1710:30ΙΣΣΑ Α.0-4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή26/11/1717:15ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.5-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο02/12/1709:30ΖΥΓΑΣ Π.5-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/12/1710:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/12/1710:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/12/1717:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο02/12/1717:45ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.6-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/12/1710:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.8-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/12/1711:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/12/1712:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο09/12/1713:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-7
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο09/12/1715:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο09/12/1717:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή10/12/1709:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο16/12/1709:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/12/1710:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/12/1711:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο16/12/1713:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο16/12/1717:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/12/1719:15ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.5-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.