facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 3ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 2ος Όμιλος
Ακαδημιών 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο07/10/1711:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/10/1711:15ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο07/10/1714:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/10/1709:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή08/10/1715:30ΚΑΡΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ Χ.9-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/10/1712:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/10/1713:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/10/1710:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή22/10/1711:30ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-2
ΠΟΨ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/10/1712:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕΚΠΕΥΚΗΣ Σάββατο04/11/1710:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/11/1710:00ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΟΨΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο04/11/1711:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο04/11/1711:15ΙΣΣΑ Α.3-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/11/1711:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.7-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο18/11/1710:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/11/1719:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-4
ΠΟΨ - ΠΕΥΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/11/1709:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/11/1710:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/11/1713:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο02/12/1710:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/12/1711:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-0
ΑΕΚ - ΠΟΨΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο02/12/1713:45ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.11-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/12/1710:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/12/1710:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο16/12/1709:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/12/1710:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/12/1711:45ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΟΨΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/12/1712:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/12/1710:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-8


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο13/01/1810:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/01/1812:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/01/1815:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/01/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή14/01/1810:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-3


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΨΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/01/1810:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.3-5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/01/1811:00ΝΙΕΡΗΣ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/01/1811:15ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή28/01/1812:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή28/01/1813:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-7


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο10/02/1810:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/02/1811:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/02/1814:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο10/02/1814:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.6-0
ΠΟΨ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο10/02/1817:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-4