facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 6ος Όμιλος

<< Ακαδημιών 5ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο07/10/1710:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.4-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο07/10/1712:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο07/10/1713:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΥΜΗΤΤΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/10/1715:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή08/10/1710:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/10/1710:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο21/10/1712:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/10/1712:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/10/1713:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή22/10/1710:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο04/11/1711:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.4-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/11/1711:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή05/11/1710:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.7-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/11/1710:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.4-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή05/11/1719:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο18/11/1710:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο18/11/1713:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή19/11/1710:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή19/11/1716:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο25/11/1712:45ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.5-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο02/12/1711:00ΖΥΓΑΣ Π.0-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο02/12/1713:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο02/12/1716:30ΜΑΡΔΑΣ Β.0-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/12/1709:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή03/12/1710:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο16/12/1710:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/12/1717:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή17/12/1710:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή17/12/1711:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή17/12/1717:15ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ