facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/01/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο06/01/1811:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή07/01/1810:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή07/01/1812:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/01/1817:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Κυριακή07/01/1817:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή07/01/1820:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο13/01/1809:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/01/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο13/01/1811:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΡΟΥΦ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο13/01/1817:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/01/1818:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή14/01/1818:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Πέμπτη01/03/1817:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/01/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Σάββατο20/01/1811:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο20/01/1814:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/01/1817:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Σάββατο20/01/1820:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή21/01/1813:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/01/1818:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο27/01/1811:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/01/1813:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο27/01/1817:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή28/01/1809:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή28/01/1811:45ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.5-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή28/01/1817:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή28/01/1819:30ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο03/02/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο03/02/1812:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.7-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΡΟΥΦΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο03/02/1813:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο03/02/1817:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1812:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή04/02/1815:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/02/1819:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο10/02/1809:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/02/1812:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.7-1
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΡΟΥΦ Σάββατο10/02/1817:30ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/02/1818:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο17/02/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο17/02/1812:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο24/02/1809:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο24/02/1814:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/02/1818:30ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή25/02/1810:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή25/02/1811:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/02/1811:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1812:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΡΟΥΦ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΡΟΥΦ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΡΟΥΦ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ