facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/01/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο06/01/1811:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή07/01/1810:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή07/01/1812:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/01/1817:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΟΥΔΗ Κυριακή07/01/1817:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή07/01/1820:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο13/01/1809:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/01/1810:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο13/01/1811:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΡΟΥΦ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο13/01/1817:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/01/1818:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή14/01/1818:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Πέμπτη01/03/1817:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/01/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Σάββατο20/01/1811:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο20/01/1814:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/01/1817:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Σάββατο20/01/1820:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή21/01/1813:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/01/1818:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο27/01/1811:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/01/1813:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο27/01/1817:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Κυριακή28/01/1809:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή28/01/1811:45ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.5-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή28/01/1817:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή28/01/1819:30ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο03/02/1811:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο03/02/1812:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.7-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΡΟΥΦΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο03/02/1813:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο03/02/1817:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/02/1812:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή04/02/1815:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/02/1819:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο10/02/1809:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/02/1812:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο10/02/1815:00ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.7-1
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΡΟΥΦ Σάββατο10/02/1817:30ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/02/1818:30ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο17/02/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο17/02/1812:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο24/02/1809:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο24/02/1814:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/02/1818:30ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή25/02/1810:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή25/02/1811:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/02/1811:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/02/1812:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο03/03/1815:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο03/03/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.6-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο03/03/1817:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή04/03/1810:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή04/03/1810:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή04/03/1814:15ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/03/1818:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο10/03/1811:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/03/1818:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΡΟΥΦΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/03/1818:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή11/03/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/03/1811:45ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή11/03/1812:45ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/03/1816:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΡΟΥΦ Σάββατο17/03/1809:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/03/1811:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο17/03/1813:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο17/03/1814:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-6
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο17/03/1818:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή18/03/1812:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-7
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/03/1818:00ΙΣΣΑ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο24/03/1811:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο24/03/1811:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο24/03/1813:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΡΟΥΦΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο24/03/1815:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο24/03/1816:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/03/1818:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/03/1818:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.6-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο31/03/1811:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο31/03/1812:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή01/04/1814:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή01/04/1819:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/04/1819:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΤετάρτη04/04/1813:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη12/04/1813:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΡΟΥΦ Σάββατο14/04/1811:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΡΟΥΦΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο14/04/1812:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/04/1812:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο14/04/1813:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/04/1818:30ΣΑΡΡΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή15/04/1811:45ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή15/04/1819:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-0