facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
Νέων 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/01/1811:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.4-1
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο06/01/1817:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/01/1818:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/01/1810:30ΖΥΓΑΣ Π., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-5
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/01/1812:15ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/01/1818:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/01/1818:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/01/1812:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/01/1814:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/01/1817:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή14/01/1818:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.2-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή14/01/1818:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/01/1819:00ΖΥΓΑΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ0-3 α.α.
ΒΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/01/1810:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/01/1818:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/01/1820:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/01/1817:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/01/1819:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΥΡΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο27/01/1812:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο27/01/1819:15ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή28/01/1811:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή28/01/1817:30ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.3-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή28/01/1819:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-5
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή28/01/1819:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο03/02/1810:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.5-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/02/1817:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/02/1819:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.4-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/02/1819:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή04/02/1812:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΖΥΓΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ0-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10-3 α.α.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/02/1809:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο10/02/1816:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/02/1819:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/02/1814:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β.5-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/02/1817:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΒΥΡΩΝ3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο24/02/1809:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο24/02/1819:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή25/02/1817:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή25/02/1817:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή25/02/1819:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ0-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20-3 α.α.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/03/1810:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/03/1810:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/03/1817:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-5
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή04/03/1811:30ΜΑΡΔΑΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή04/03/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΒΥΡΩΝ3-0 α.α.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/03/1817:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.3-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/03/1812:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή11/03/1818:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/03/1818:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/03/1819:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή18/03/1813:15ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.4-0
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή18/03/1817:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/03/1818:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.5-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/03/1819:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/03/1819:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝ3-0 α.α.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/03/1809:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-6
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/03/1818:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο24/03/1819:00ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/03/1819:45ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/03/1820:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ0-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο31/03/1810:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή01/04/1810:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/04/1811:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/04/1814:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/04/1820:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ3-0 α.α.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/04/1819:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.2-5
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/04/1820:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/04/1813:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/04/1819:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή15/04/1819:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.3-0 α.α.