facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/01/1809:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/01/1813:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο13/01/1813:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/01/1816:00ΜΑΡΔΑΣ Β.4-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/01/1817:15ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.7-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/01/1818:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/02/1809:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.7-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο20/01/1811:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/01/1817:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/01/1818:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/01/1809:45ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή21/01/1810:00ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή21/01/1815:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/01/1820:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο27/01/1809:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο27/01/1811:15ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο27/01/1812:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο27/01/1812:45ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/01/1819:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο27/01/1820:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή28/01/1819:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο03/02/1809:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/02/1810:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/02/1813:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.7-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/02/1817:30ΙΣΣΑ Α.1-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/02/1817:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-7
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/02/1818:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή04/02/1815:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/02/1810:30ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-7
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο10/02/1811:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/02/1812:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/02/1817:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/02/1818:00ΖΥΓΑΣ Π.4-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο17/02/1812:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Τετάρτη28/02/1816:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΠΑΓΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο24/02/1809:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.7-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο24/02/1811:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο24/02/1812:45ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-5
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/02/1818:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή25/02/1810:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/02/1817:30ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΦΛΩΡΟΣ Χ.2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/02/1820:15ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/03/1810:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο03/03/1812:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο03/03/1812:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/03/1819:30ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/03/1819:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/03/1810:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/03/1811:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/03/1810:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/03/1811:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο10/03/1811:45ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Σ.2-8
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/03/1818:00ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/03/1817:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΟΥΜ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π.5-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/03/1817:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/03/1818:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο17/03/1810:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/03/1812:15ΙΣΣΑ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.2-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/03/1818:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο17/03/1818:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή18/03/1811:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή18/03/1811:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.5-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή18/03/1814:15ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο24/03/1811:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο24/03/1812:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Γ.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/03/1813:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΣΗΣ Σ.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο24/03/1814:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.7-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/03/1818:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/03/1820:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/03/1814:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο31/03/1810:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο31/03/1810:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο31/03/1812:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο31/03/1812:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.4-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο31/03/1816:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π.3-0 α.α.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο31/03/1820:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Πέμπτη19/04/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο14/04/1811:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/04/1811:00ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/04/1819:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή15/04/1812:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/04/1814:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/04/1819:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/04/1819:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/04/1812:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/04/1813:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-8
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο21/04/1818:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ.2-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/04/1819:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/04/1820:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/04/1815:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή22/04/1818:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1