facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/02/1812:15ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/02/1812:45ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/02/1816:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/02/1810:30ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.5-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/02/1812:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή04/02/1817:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/02/1809:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.6-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/02/1810:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/02/1811:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο10/02/1813:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/02/1817:45ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/02/1811:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/02/1810:15ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/02/1810:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/02/1816:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/02/1820:30ΣΑΡΡΗΣ Α.8-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή25/02/1817:15ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τρίτη06/03/1815:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-4
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο03/03/1810:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο03/03/1810:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/03/1812:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο03/03/1817:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/03/1811:45ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.7-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/03/1817:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/03/1810:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/03/1815:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο10/03/1815:30ΣΑΡΡΗΣ Α.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/03/1816:30ΠΕΓΙΟΣ Γ.4-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/03/1817:45ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο10/03/1819:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο17/03/1811:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/03/1813:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο17/03/1814:00ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/03/1818:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/03/1819:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/03/1811:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-0
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/03/1809:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/03/1809:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/03/1809:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-5
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/03/1812:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-5
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο24/03/1815:30ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/03/1818:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο31/03/1809:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο31/03/1810:45ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο31/03/1813:00ΜΑΡΔΑΣ Β.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή01/04/1810:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/04/1814:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Τετάρτη18/04/1816:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-2
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/04/1809:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.0-5
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/04/1810:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.4-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/04/1811:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.0-4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο14/04/1818:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-5
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/04/1819:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.8-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/04/1820:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο21/04/1810:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο21/04/1813:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/04/1818:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/04/1818:15ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/04/1819:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή22/04/1809:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ