facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος

Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/02/1810:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/02/1812:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο24/02/1817:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/02/1820:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/02/1817:15ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/03/1810:15ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο10/03/1811:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο10/03/1816:30ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.3-2
ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Σάββατο10/03/1819:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/03/1815:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/03/1810:45ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο24/03/1811:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο24/03/1812:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/03/1812:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/03/1818:45ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο31/03/1811:30ΜΑΡΔΑΣ Β.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/03/1812:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο31/03/1815:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/03/1818:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΡΟΥΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή01/04/1819:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο14/04/1810:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/04/1810:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/04/1811:00ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή15/04/1809:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή15/04/1818:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/04/1812:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/04/1812:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο21/04/1814:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.9-2
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΡΟΥΦ Σάββατο21/04/1819:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/04/1817:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-4


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/05/1809:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο05/05/1810:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/05/1811:00ΙΣΣΑ Α.0-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή06/05/1812:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο26/05/1810:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/05/1809:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/05/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-5
ΡΟΥΦ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Σάββατο12/05/1812:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/05/1819:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/05/1810:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο19/05/1812:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΡΟΥΦΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/05/1813:15ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή20/05/1810:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.7-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/05/1810:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Τετάρτη30/05/1818:00ΣΑΡΡΗΣ Α.0-1