facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/02/1813:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/02/1817:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.9-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή25/02/1812:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/03/1810:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/03/1812:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-10
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/03/1813:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/03/1819:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/03/1819:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο24/03/1809:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/03/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/03/1813:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.5-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/03/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-4


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο31/03/1811:45ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/03/1812:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο31/03/1814:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο31/03/1818:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/04/1809:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/04/1812:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/04/1812:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-7
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/04/1816:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/04/1810:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/04/1810:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/04/1811:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/04/1816:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.9-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/05/1813:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/05/1814:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-7
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/05/1819:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/05/1819:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0 α.α.


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/05/1810:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/05/1816:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή13/05/1811:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/05/1814:00ΖΥΓΑΣ Π.7-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/05/1810:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/05/1813:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/05/1818:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/05/1819:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-0